Trials Rising

Trials Rising

Články

12 her bylo málo. Google Stadia zítra odstartuje s 22 hrami

Google před týdnem zveřejnil tucet her, které budou dostupné v den vydání streamovací platformy Stadia. Bylo mezi nimi několik velmi zajímavých kousků jako třeba Red Dead Redemption II, ale většina z nich je už kvůli svému stáří neatraktivní a potenciální zákazníci nebyli zrovna nadšení. Takže v Googlu přihodili dalších deset her navrch.

Google Stadia nabídne v den spuštění 12 her, další přibydou ještě letos

Budoucnost už je za dveřmi. Ambiciózní streamování her v podání Stadie od Googlu startuje 19. listopadu v různých zemích světa, i když ta naše v srdci Evropy a další menší trhy budou zatím chybět. Google si dal načas s oznámením her, které budete streamovat na obrazovky nejrůznějších zařízení v den spuštění služby, a výběr je to docela zajímavý.

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

Trials Rising sází na prověřenou hratelnost a hromadu obsahu

Jedna z těch svéráznějších prezentací a zároveň ujištění, že nový díl Trials Rising bude vlastně až překvapivě konzervativní. Půjde prý sice o největší Trials vůbec, ale jinak se vývojáři ze studia Redlynx nesnaží znovu vymýšlet kolo, nebo posouvat sérii někam, kde by se už necítila ve své kůži.

Záznam tiskové konference Ubisoftu

Tisková konference Ubisoftu je za námi a rozhodně stála za pozornost a to i když nedošlo na ukázání nového Splinter Cellu. Bohatě to ale vyhradila nová videa a informace o hrách, které Ubisoft už vydal a dále podporuje, a nebo o těch, které teprve vydá a víme o nich. Srdce asi všech ve studiu si ukradl Assassin’s Creed Odyssey, který se oproti údajným uniklým informacím neodehrává za Flaviovské dynastie, ale mnohem hlouběji v historii, během zlaté éry městských států a Peloponéských válek. Na záznam tiskovky a naši následnou debatu ve studiu a s diváky se můžete podívat v článku.

Bleskovky

  • 14. 2. 2019 - Mezi 21. a 25. únorem si můžete vyzkoušet Trials Rising v otevřené betě.

  • 7. 2. 2019 - Trials Rising odhaluje obsah, který do hry přibude po vydání, půjde třeba o 55 tratí a všemožná kosmetická vylepšení.

  • 21. 8. 2018 - Trials Rising vyjde 12. února. Uzavřená beta proběhne na PC, PS4 a Xbox One od 13. do 16. září. (+ video)

  • 8. 8. 2018 - Ubisoft s sebou na Gamescom 2018 přiveze Starlink: Battle for Atlas, Trials Rising, Assassin’s Creed Odyssey, Skull & Bones, The Division 2, Anno 1800, Mario + Rabbids Kingdom Battle a Just Dance 2019.

  • 12. 6. 2018 - V únoru 2019 vyjde Trials Rising pro PC, PS4, XOne a Switch. Uzavřené bety se dočkáme v průněhu tohoto roku.

Hodnocení Metacritic:
79/100