Rayman Legends
Věková dostupnost

Rayman Legends

Články

Zemřel Emile Morel, kreativní ředitel Beyond Good & Evil 2

Byl podepsaný třeba i pod Rayman Legends

Ubisoft vám pobyt v karanténě ukrátí hrami zdarma, teď rozdává Rayman Legends

Letošní duben v herním kalendáři nepatří zrovna k nejsilnějším měsícům vzhledem k četným odkladům, přitom po hrách kvůli koronavirové izolaci sahá čím dál tím víc lidí. Spíš než čerstvé herní pecky si tak můžete užívat nenadálou štědrost herních studií a obchodů. Třeba takový Ubisoft bude rozdávat své starší tituly celý měsíc a první je na řadě skvělá hopsačka Rayman Legends z roku 2013.

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

Magických 10/10 - nejlepší hry této generace podle Games.cz

Vysloužit si od některého z našich redaktorů v recenzi absolutní hodnocení, to není jen tak. I na vynikajících hrách často najdeme nějaké drobné závady, které výslednou známku srazí o stupínek dolů. Proto v následujícím výběru všech her této konzolové generace (tedy cca podzimu 2013), které u nás dostaly krásnou kulatou desítku, najdete opravdu jen to nejlepší. Uvidíme, jak (a zda) se tento seznam ještě rozšíří, než přijde nová generace, která už klepe na dveře.

Květen s Raymanem a Metal Gearem na PS Plus a Games With Gold

Pokud stejně jako já ještě stále uháníte napříč vyprahlou pouští v Mad Max a svištíte hlavou dolů v Trackmania Turbo díky dubnovému PS Plus (případně rozséváte smrt ve viktoriánském Assassin’s Creed Syndicate a hrajete si se zapeklitým prostředím v The Witness na Xboxu), pak si koukejte pospíšit. Květnová nadílka je totiž za dveřmi.

Bleskovky

  • 1. 4. 2020 - Hopsačka Rayman Legends je na Uplay momentálně ke stažení zdarma.

  • 26. 4. 2018 - Členové PS Plus programu obdrží v květnu Beyond: Two Souls (PS4), Rayman Legends (PS4), Risen 3: Titan Lords (PS3), Eat Them (PS3), King Oddball (PSV) a Furmins (PSV)

  • 16. 4. 2017 - V Nintendo Direct zaznělo několik názvů Switch her - Splatoon 2, Minecraft, Mario Kart 8 Deluxe, Fate/EXTELLA: The Umbral Star, Disgaea 5 Complete, dva Sonic tituly, Monopoly, Namco Museum, Ultra Street Fighter II: The Final Challengers, Rayman Legends: D

  • 20. 1. 2017 - Switch verzi titulu Rayman Legends půjde ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky.

  • 4. 1. 2017 - Spekulace: Beyond Good & Evil 2 bude pod dobu jednoho roku exkluzivním Switch titulem. Rayman Legends vyjde na Switch ve 2. čtvrtletí roku. Svět Maria a šílených králíků se propojí v RPG hře Rabbids Kingdom Battle v září.

  • 26. 2. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2015 zdarma Xbox One titul Rayman Legends. Majitelé X360 obdrží Tomb Raider a BioShock Infinite.

Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Datum recenze:
2. září 2013
Recenze