Herní předplatné od Applu dorazí na podzim
zdroj: tisková zpráva

Herní předplatné od Applu dorazí na podzim

26. 3. 2019 10:30 | Téma | autor: Šárka Tmějová |

Zastánci jablíčkových platforem byli, co se her týče, vždycky o dost ochuzení. Odhalená platforma Apple Arcade to sice asi stoprocentně nezachrání, nabídne ovšem v rámci svého předplatného při spuštění přes 100 kurátory vybraných titulů, a to bez reklam a mikrotransakcí. Seznam plánovaných hříček obsahuje třeba pokračování sci-fi point-and-click adventury Beneath a Steel Sky, Sonic Racing, The Pathless a mnoho dalších.

Hry z Apple Arcade si budete moct pustit jak na iPhonu a iPadu, tak i na svém Macu nebo prostřednictvím Apple TV, kam si je předplatitelé můžou kdykoliv stáhnout z App Store. Stovka prozatím oznámených her a hříček, která se postupem času navíc rozšíří, tak kromě novinky Beyond a Steel Sky zahrnuje třeba Little Orpheus, Sayonara Wild Hearts, Hot Lava, Spidersaurs, Overland a tak dále.

zdroj: Archiv

Apple má navíc nasmlouvanou spolupráci s dalšími vydavateli, předplatné se tak časem pravděpodobně rozšíří o tituly od Annapurna Interactive, Bossa Studios, Cartoon Network, Konami, Lego, Mistwalker nebo tvůrců Monument Valley, Ustwo Games. Navíc vývojářům nabízí uhrazení části nákladů na portování her na nové platformy.

Cena zatím odhalená nebyla, předplatné nicméně dorazí letos na podzim ve 150 zemích a regionech včetně Česka. Více informací najdete na oficiálním webu Apple Arcade.

Nejnovější články