The Pathless

The Pathless

Články

Jaké hry vyjdou v listopadu?

Assassin's Creed, Need for Speed či Demon's Souls

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Herní předplatné od Applu dorazí na podzim

Zastánci jablíčkových platforem byli, co se her týče, vždycky o dost ochuzení. Odhalená platforma Apple Arcade to sice asi stoprocentně nezachrání, nabídne ovšem v rámci svého předplatného při spuštění přes 100 kurátory vybraných titulů, a to bez reklam a mikrotransakcí. Seznam plánovaných hříček obsahuje třeba pokračování sci-fi point-and-click adventury Beneath a Steel Sky, Sonic Racing, The Pathless a mnoho dalších.

V The Pathless od tvůrců Abzû používáte jestřába místo vrtulníku

V roli lovce vládnoucího lukem se v doprovodu věrného jestřába vydáte na ostrov zarostlý kouzelným lesem. Svět The Pathless obklopila temnota, kterou budete muset rozehnat řešením hádanek i v epických bitvách proti silám zla. Osud ostatních máte ve svých rukách, a jestřáb ve svých spárech.

Bleskovky

  • 31. 1. 16:20 - Výrazně stylizovaná adventura The Pathless vyjde na Xboxu a Nintendu Switch

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
17. prosince 2020
Recenze