Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Články

Vzestup a pád RPG veteránů: Co se stalo s lidmi z BioWare?

Studio BioWare letos slaví 25. výročí od založení. Není tomu tak dávno, co mělo mezi milovníky RPG nedostižnou pověst, jíž se ostatní studia snažila vyrovnat. Jenže skvělé herní firmy jsou tvořené konkrétními lidmi, a těch původních už v kanadském studiu moc nezbylo. Víc než zašlou slávu značky se tak možná vyplatí sledovat konkrétní jména a projekty, k nimž se veteráni kdysi věhlasného studia rozhodli vrtnout. Ať už v rámci kariérního postupu, nebo krize středního věku.

Šéf vývoje Anthem Ben Irving opouští BioWare

Z milovaného studia všech fanoušků RPG a vysoké mety herních vývojářů se zřejmě opravdu stalo studio, od něhož dávají všichni ruce pryč. Ben Irving, šéf vývoje nepříliš zdařilé Anthem, včera na Twitteru oznámil, že ze společnosti po osmi letech odchází. I když je pravda, že aspoň podle fanoušků Star Wars: The Old Republic nečinil zrovna populární rozhodnutí.

Star Wars: The Old Republic dostane po třech letech novou expanzi

Trailery na epizodu IX a na Star Wars Jedi: Fallen Order si naši pozornost zasloužily už o víkendu, to ovšem neznamená, že bychom s novinkami z předaleké galaxie byli hotoví. Kdepak, MMO Star Wars: The Old Republic se po dlouhých třech letech dočká nového rozšíření, které všichni zbylí předplatitelé dostanou zdarma. V Onslaught vás čeká nová dějová linka, dvojice planet a další zajímavosti.

BioWare neřeklo k Mass Effectu ani k Dragon Age poslední slovo

Že se někde v Kanadě v tichosti pracuje na novém Dragon Age, to tak nějak asi všichni tušíme. Ale že si Mass Effect po kritickém i komerčním propadu Andromedy nepoleží u ledu tak dlouho, jak se mohlo původně zdát, překvapivé už trochu je. Co dalšího ještě BioWare momentálně kutí, odhaluje jejich letní vývojářský blog.

Dechberoucí trailer na novou kapitolu Star Wars: The Old Republic potěší všechny fandy Star Wars světa

Jedním z velmi dobrých tahů BioWare v rámci vývoje Star Wars: The Old Republic je přechod na datadisky, které do MMO vkládají silně příběhové mise, protože hru přibližují Knights of the Old Republic. Už dříve oznámený datadisk Knights of the Eternal Throne nyní tvůrci předvádí šestiminutovým filmečkem, který si zcela určitě užijí fandové SW universa, i když The Old Republic nehrají a nemají to v plánu.

Bleskovky

  • 22. 7. 2020 - The Old Republic vychází na Steamu

  • 24. 1. 2018 - Vyšel nový patch (v5.7) pro hru Star Wars: The old Republic.

  • 30. 11. 2017 - Vyšel Xbox One X patch pro Fallout 4 a The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. Aktualizace se dočkal rovněž Star Wars: The Old Republic (v5.6).

  • 3. 2. 2015 - Hráče Star Wars: The Old Republic, kteří zneužili Ravagers exploit, čeká suspendování na 1-7 dní.

  • 30. 1. 2015 - Seznam změn na veřejných testovacích serverech hry Star Wars: The Old Republic po zatím posledním vydaném updatu (3.1.1).

  • 19. 12. 2014 - Pokud jste s instalací nejnovějšího updatu (v3.0.1) do Star Wars: The Old Republic přišli o dosažené achievementy, pak máte smůlu, vzkazuje Bioware.