Star Wars Battlefront II
Věková dostupnost

Star Wars Battlefront II

Články

Další Battlefield dorazí příští rok. Už nečekejte nový obsah pro Star Wars Battlefront 2

Minulý týden k nám z DICE dorazila zpráva, že updaty s novým obsahem pro Battlefield V končí. Červnový má být tím úplně posledním. Teď studio navazuje v podobném gardu i v případě Star Wars Battlefront 2, který má být po dnešním patchi konečně kompletní. Zatím ale nejde o žádné vypínání serverů, i nadále se počítá s různými herními výzvami, událostmi s bonusovými zkušenostmi a zachováním technické podpory.

Hry podle filmů: Dlouhá cesta ke kvalitě

Laciné pokusy vydojit ještě pár dolarů z populárního hitu kin, ale i pecky, o kterých se mluví se stejným obdivem jako o jejich filmových předobrazech. Hry podle filmů si prošly dost dlouhou a dost bolestivou cestu. Teď to ale vypadá, že se dostaly do cíle a nikdy nebyly v lepší formě. Možná i proto, že už vlastně podle filmů moc nejsou...

Vzestup Skywalkera dorazí i do Star Wars Battlefront 2

Tento podzim je sezónou Hvězdných válek. Po Star Wars Jedi: Fallen Order a seriálu Mandalorian do kin míří také zakončení nové trilogie, Epizoda IX: Vzestup Skywalkera. Tato událost se neobejde bez dodatečného obsahu pro multiplayer dva roky starého Battlefrontu 2, kam přibude nová planeta, jednotky a pár kosmetických vylepšení pro existující hrdiny.

Hráči Fortnite se budou moct s předstihem podívat na scénu ze Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sezónu Hvězdných válek už pro letošek uvedl seriál Mandalorian spolu s baby Yodou, kterému se bylo na internetu prakticky nemožné vyhnout. Horečka Star Wars bude pokračovat i v následujících dnech. Epic Games ve spolupráci s Disney organizují exkluzivní promítání dříve neviděné scény z Epizody IX: Vzestup Skywalkera. Čím bude speciální? Zamířit na něj budete muset do battle royale Fortnite.

Loot boxy nejsou gambling, říká EA a chystá Hana Sola do Battlefrontu II

Jeden jarní filmový blockbuster v podobě Avengers: Infinity War už máme za sebou, další nás čeká 24. května, kdy na stříbrné plátno dorazí mladý Han Solo. A nebyl by to Star Wars: Battlefront II, aby tuhle příležitost nevyužil pro nějaké menší rozšíření. To proběhne ve dvou vlnách, květnové a červnové, a ještě tenhle měsíc se hráči dočkají nové mapy, herních módů a kostýmů.

Bleskovky

  • 25. 8. 11:25 - EA přidalo přes 1000 achievementů ke svým hrám na Steamu

  • 24. 6. 13:45 - Příval her z univerza Star Wars od EA se má brzy zdvojnásobit

  • 29. 1. 14:00 - Lednový velký update pro Star Wars Battlefront 2 nevyjde v lednu kvůli kritické chybě, počkat si na něj musíte do příštího týdne.

  • 5. 12. 2019 - Pokud chcete teď naskočit do Star Wars Battlefront II, dnes pro něj vychází kompletní Celebration Edition.

  • 12. 12. 2018 - Obi-Wan Kenobi se dnes v xboxové verzi Battlefrontu 2 dočkal skinu z Clone Wars.

  • 7. 8. 2018 - Vyšel nový update pro hry Gran Turismo Sport (v1.24) a Star Wars Battlefront 2 (v1.17).

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
65/100
Hodnocení čtenářů:
60/100
Datum recenze:
24. listopadu 2017
Recenze