Epic rozdává Star Wars Battlefront II

15. 1. 2021 10:13 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Epic na rozdávání her nezanevřel ani letos, a vy si tak můžete zdarma vyzvednout akci Star Wars Battlefront II. A ačkoli se kolem téhle tři roky staré záležitosti v myslích hráčů pořád točí kontroverzní image, za tuhle „příznivou cenu" jí určitě dejte šanci.

Největším problémem druhého Battlefrontu byla totiž kontroverze s loot boxy, která v podstatě odstartovala legislativní změny v celé řadě států. V současnosti se už ale tímto problémem vůbec nemusíte trápit, hra od svého uvedení ušla kus cesty a pro fanoušky Hvězdných válek nabízí slušnou porci obsahu.

Příběhová kampaň, která v prvním Battlefrontu chyběla a ve dvojce se o ni s velkou pompou staralo studio Motive, sice bohužel nedokázala vytěžit zajímavý námět s imperiální vojandou v hlavní roli, minimálně si ale budete moci užít akci s dodnes velmi pohledným vizuálním zpracováním v mnoha známých prostředích a se spoustou efektních momentů.

Přesto ale největší síla hry stále tkví v multiplayerové složce, která obsahuje množství zajímavých režimů. Kromě výkladní skříně představované robustním Galactic Assaultem stojí za zmínku třeba populární Heroes vs. Villains, kde můžete změřit síly (a Sílu) s nejznámějšími postavami univerza. Samozřejmě nechybí Luke Skywalker a Darth Vader, žebříček ale obsahuje přes dvě desítky postav ze všech ér Star Wars.

Pokud jste tedy ochotní zapomenout na zpackaný launch a vyzkoušet, do jaké míry jej dokázali v EA DICE napravit, zamiřte na Epic Store. Nabídka bude aktivní do 21. ledna.

Nejnovější články