Splinter Cell: Double Agent

Splinter Cell: Double Agent

Články

Zpětnou kompatibilitu Xboxu One rozšiřuje Fable II a Splinter Cell

Zpětná kompatibilita je trend, proti kterému snad nikdo nemůže nic namítat. Portfolio her pro Xbox One z Xboxu 360 se čerstvě rozšířilo o hned několik her ze stealthové série Splinter Cell, dvojici fantasy RPG Fable (přičemž jde hlavně o dvojku, která doposud vyšla jen na X360) a o pokračování hack’n’slash Ninja Gaiden. Všechny z nich jsou hratelné i v rozlišení 4K, v případě, že máte Xbox One X.

Easter eggy a tajné levely: kam zmizela herní tajemství?

Trvalo čtrnáct let než fanoušci konečně rozlouskli dlouho ukrytý a dlouho zapomenutý easter egg v prvním díle střílečky Serious Sam. Titul z přelomu tisíciletí se tím zařadil mezi rekordmany v utajených pomrknutích vývojářů vůči fanouškům. Easter eggy a jim podobné taje, zanechané hráčům vývojářským týmem, mají daleko komplexnější a šílenější tradici. Bohužel to s jejich budoucností vypadá nevalně.

Specifika Splinter Cell Double Agent na PS3

Nebude to obyčejná konverze špionážní akce, hlavně díky ovládání šitému na míru Sixaxis a nové postavě špionky.

GOLD: Splinter Cell Double Agent a Gears of War

Jsou to obě jen takové formality.

Splinter Cell Double Agent - o multiplayeru

Možná jste v krátkých zprávách zahlédli cosi o tom, že se chystá lehké odložení nového dílu slavné série Splinter Cell, a to na konec října.

Bleskovky

  • 1. 8. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One byly zařazeny tituly Splinter Cell Blacklist aSplinter Cell Double Agent.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
25. října 2006
Recenze