Spider-Man
Věková dostupnost

Spider-Man

Články

Spider-Man: Miles Morales bude velký jako Uncharted: Lost Legacy

Zřejmě dostaneme třetího Spider-Mana

Sony za tvůrce Spider-Mana zaplatilo 25 miliard jenů

Když společnost Sony loni v srpnu oznámila, že koupila studio Insomniac Games, byli jsme značně zaskočení. Překvapení pramenilo z toho, že Insomniac Games a Sony spolupracovali přes dvě dekády a člověku se tak nějak zažilo, že už to vlastně je studio spadající pod Sony. Ale to platí teprve krátce a nyní se dozvídáme, jakou sumu takový nákup zahrnuje.

Herní sál Computer Hall na Comic-Conu nabídne exkluzivního Iron Mana a další novinky

Už tento víkend od 7. do 9. února se v pražském O2 universu otevřou brány prvního českého Comic-Conu. A kromě slavných herců, se kterými se na místě můžete vyfotit a odnést si jejich autogram, můžete zavítat i do oblasti dedikované hrám všeho druhu. Na místě nebudou chybět novinky – ať už vydané, nebo teprve chystané – od společností Sony, Microsoft a Nintendo.

Sony zbrojí na příští generaci: koupila tvůrce Spider-Mana Insomniac Games

Příští generace konzolí se blíží a Sony nenechává nic náhodě. Přípravy na pořádné oznámení dalšího PlayStationu vrcholí a Sony opět vsadí na prémiové exkluzivity. Pomůže jim v tom řada jejich vlastních studií, ke kterým se teď přidalo jedno nové: Insomniac Games. To Sony čerstvě koupila a dostala tak tvůrce loňského Spider-Mana pod svá křídla.

Na PS Store dorazily slevy, ulovte si RDR 2 nebo GoW

Masivní slevové akce se v posledních letech týkají hlavně PC hráčů, o to víc si konzolisté musí cenit těch výjimečných případů, kdy se bohové kapitalismu z Microsoftu a Sony usmějí i na ně. A Sony se teď usmívá. Jarní slevy se dotkly dokonce i kovbojské pecky od Rockstaru, který si je šetří víc než pistolník poslední náboj, takže pokud jste majiteli PlayStation 4, rozhodně do obchodu alespoň nakoukněte.

Bleskovky

  • 12. 6. 12:21 - Spider-Man: Miles Morales je jen "rozšířením" původní hry

  • 15. 4. 17:00 - Spider-Mana pro PS4 teď na PS Store naleznete s krásnou 50% slevou za 499 korun, předplatitelé PS+ ušetří ještě stovku navíc.

  • 29. 8. 2019 - Loňský Spider-Man se včera dočkal GOTY edice, uvádí ji speciální trailer.

  • 3. 7. 2019 - Do Spider-Mana dorazily bezplatné oblečky z filmového Far From Home.

  • 9. 1. 2019 - Do Spider-Mana se zřejmě chystá přídavek s tematikou Fantastické čtyřky.

  • 20. 12. 2018 - Spider-Man je nejrychleji prodávanou superhrdinskou hrou ve Spojených státech amerických, předběhl i sérii s Batmanem.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
4. září 2018
Recenze