South Park: The Fractured But Whole
Věková dostupnost

South Park: The Fractured But Whole

Články

Další DLC pro South Park oslavuje letní prázdniny u vody s motorovkou

Znáte to sami. S kámoši se ubytujete v krásné chatce u jezera hluboko v lesích, kde si chcete jen užít zasloužených radovánek po těžké dřině v práci či škole. O pochybné pověsti zdejšího místa ví jen jeden vás, který se rozhodne ostatní strašit ve chvíli, kdy začne řádit úchylný vrah… V novém DLC Bring the Crunch je takových vrahů nepočítaně a tentokrát jste to vy, kdo se chápe ikonických zbraní z béčkových hororů a jde rozsévat smrt.

Cartmanova oblíbená restaurace Casa Bonita se otevírá v novém DLC pro South Park

Druhý South Park neudělal svému předchůdci žádnou ostudu. Od fantasy z The Stick of Truth jste se v The Fractured But Whole přesunuli k superhrdinům, mezi jejichž nejvýraznější superschopnosti patří fekální vtipy a prdění samotné. O to nebudete ochuzeni ani v novém DLC From Dusk Till Casa Bonita, které právě vyšlo na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Přisprostlý South Park: The Fractured But Whole vyjde na Switch už v dubnu

Kontroverzní, vtipný, nevybíravý, ale hlavně povedený. Takový je loňský South Park: The Fractured But Whole od Ubisoftu, který se po PC, PlayStation 4 a Xbox One dostane také na Nintendo Switch. Nebudeme na něj navíc muset čekat nijak dlouho – do nechvalně známého městečka se podíváme už 24. dubna.

Nové DLC pro South Park vás zavede do Cartmanovy oblíbené restaurace

Akční RPG South Park: The Fractured But Whole vyšlo, povedlo se (recenze), ale už z logiky věci nešlo o takové zjevení, jako v případě předchozího The Stick of Truth. To Ubisoftu nijak nebrání v podpoře hry po vydání, která má formu malých příběhových DLC. Jedním z takových je i nově představené From Dusk Till Casa Bonita, které vás zavede do oblíbené restaurace Erica Cartmana.

Best of 2017: nejlepší RPG

Pod hlavičku RPG by se dala zařadit celá spousta her, podle toho, za jak široký tenhle ctihodný žánr považujete. My se letos rozhodli výběr omezit specificky na hry, jejichž důležitou devizou je příběh, který pokud možno můžete svými činy nebo slovy sami ovlivnit. I do takové relativně stísněné ohrádky se nám nakonec vešlo pět titulů, které jsou sice navzájem velice odlišné, ale každý z nich má milovníkům kvalitního questování co nabídnout.

LEVEL 280 se ohlíží za BlizzConem a oslavuje smrt ve hrách

Už po dvanácté se letos v kalifornském Anaheimu sešli ti nejoddanější příznivci her od firmy Blizzard, aby se zúčastnili jednoho z největších herních conů vůbec. Na BlizzCon 2017 jich dorazilo přes 30 tisíc a poprvé byl mezi nimi i někdo z Levelu, konkrétně největší znalec Blizzardu v našem okolí Adam Homola. Jeho reportáž z akce, doplněná informacemi o všech novinkách, které firma v Anaheimu oznámila, tedy pochopitelně vévodí aktuálnímu číslu magazínu LEVEL s pořadovým číslem 280.

Bleskovky

  • 20. 12. 2017 - Vyšel nový patch (v1.05) pro hru South Park: The Fractured But Whole, který přidává diabolickou obtížnost.

  • 25. 10. 2017 - Majitelé PS4 a Xbox One mohou vyzkoušet hodinovou trial verzi hry South Park: The Fractured But Whole.

  • 24. 10. 2017 - Britský žebříček prodejnosti 42. týdne roku 2017: 1. Gran Turismo Sport, 2. FIFA 18, 3. South Park: The Fractured but Whole.

  • 3. 10. 2017 - V South Park The Fractured But Whole můžete získat celkem 36 trofejí (1 platinovou, 4 zlaté, 12 stříbrných, 19 bronzových).

  • 11. 9. 2017 - South Park: The Fractured but Whole nabídne dvakrát více obsahu než předchozí díl.

  • 12. 6. 2017 - Ubisoft nemůže zaručit, že se na některém trhu dostane do South Park: The Fractured But Whole opět cenzura.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Hodnocení čtenářů:
75/100
Datum recenze:
30. října 2017
Recenze