zavřít

Cartmanova oblíbená restaurace Casa Bonita se otevírá v novém DLC pro South Park

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Druhý South Park neudělal svému předchůdci žádnou ostudu. Od fantasy z The Stick of Truth jste se v The Fractured But Whole přesunuli k superhrdinům, mezi jejichž nejvýraznější superschopnosti patří fekální vtipy a prdění samotné. O to nebudete ochuzeni ani v novém DLC From Dusk Till Casa Bonita, které právě vyšlo na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Přídavek From Dusk Till Casa Bonita se točí kolem upírské tématiky. Právě k těmto zubatým tvorům, kteří se sami označují za Vamp Kids, se přidala i Mysterionova sestra. Zachránit ji nebude nic lehkého, protože musíte infiltrovat řady do temnoty zahalených maníků. Jak, ptáte se? Nahoďte gotický styl!

Jeden by předpokládal, že na temnotu bude fungovat světlo, ale v případě South Parku musíte změřit síly jako rovný s rovným. Takže gotické oblečení, černé oční stíny, nová třída Netherborn a gotická čarodějnice Henrietta jakožto vítaný parťák v boji proti zlu. Bude to stylová jízda.

DLC From Dusk Till Casa Bonita je již dostupné na Steamu a konzolích. Dostanete ho buď v rámci Season Passu, nebo samostatně za 12 eur.

Tagy: komedie akční RPG adventura GDC 2018

Zdroje: AllGamesDelta

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.