Cartmanova oblíbená restaurace Casa Bonita se otevírá v novém DLC pro South Park
zdroj: tisková zpráva

Cartmanova oblíbená restaurace Casa Bonita se otevírá v novém DLC pro South Park

21. 3. 2018 10:38 | Video | autor: Patrik Hajda |

Druhý South Park neudělal svému předchůdci žádnou ostudu. Od fantasy z The Stick of Truth jste se v The Fractured But Whole přesunuli k superhrdinům, mezi jejichž nejvýraznější superschopnosti patří fekální vtipy a prdění samotné. O to nebudete ochuzeni ani v novém DLC From Dusk Till Casa Bonita, které právě vyšlo na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Přídavek From Dusk Till Casa Bonita se točí kolem upírské tématiky. Právě k těmto zubatým tvorům, kteří se sami označují za Vamp Kids, se přidala i Mysterionova sestra. Zachránit ji nebude nic lehkého, protože musíte infiltrovat řady do temnoty zahalených maníků. Jak, ptáte se? Nahoďte gotický styl!

Jeden by předpokládal, že na temnotu bude fungovat světlo, ale v případě South Parku musíte změřit síly jako rovný s rovným. Takže gotické oblečení, černé oční stíny, nová třída Netherborn a gotická čarodějnice Henrietta jakožto vítaný parťák v boji proti zlu. Bude to stylová jízda.

DLC From Dusk Till Casa Bonita je již dostupné na Steamu a konzolích. Dostanete ho buď v rámci Season Passu, nebo samostatně za 12 eur.

zdroj: Cinemart

Nejnovější články