SnowRunner

SnowRunner

Články

12 nejlepších trailerů první poloviny roku 2020

Videa hodná vašeho drahocenného času

SnowRunner dostal oficiální podporu modifikací. Dočkají se i konzolisté

Hardcore simulace těžkých strojů a náročného terénu SnowRunner se mezi hráči a kritiky těší velké oblibě. Samotná hra má obsah na desítky a desítky hodin se svými jedenácti mapami, víc než 40 vozidly a stovkami misí. Ale stejně jako jeho předchůdci Spintires a MudRunner bude i SnowRunner žít z uživatelského obsahu. Už vznikly desítky zajímavých modifikací, a to se teprve chystají ještě komplexnější oficiální nástroje.

GamesPlay – hrajeme hardcore simulaci SnowRunner

Jedna z nejlépe hodnocených her letošního roku je plná bahna a sněhu, kterým se velice pomalu ploužíte s těžkým nákladem na korbě. SnowRunner je neobyčejná hra, kterou širší publikum asi nikdy nepochopí, zatímco její fanoušci na ní nedají dopustit. Pojďme se ve videu společně podívat, o čem že to vlastně je.

Simulace SnowRunner si v novém traileru utahuje z Death Stranding

Už se to blíží. Za ani ne dva týdny vyrazíte do divočiny, kde po lidech není ani památky. Jste schopní uvézt neuvěřitelné množství nákladu za předpokladu, že ho správně vybalancujete. Začnete obnovovat zdejší mosty a propojovat tak Ameriku. Možná to zní jako popis Death Stranding, ale ve skutečnosti jde o SnowRunner.

Bleskovky

  • 11. 9. 17:58 - Další update do SnowRunnera přidává novou mapu, očekávané výzvy a doplňky interiéru

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
28. dubna 2020
Recenze