Máte námět či připomínku? Napište nám
SnowRunner

SnowRunner

Články

SnowRunner dostal oficiální podporu modifikací. Dočkají se i konzolisté

Hardcore simulace těžkých strojů a náročného terénu SnowRunner se mezi hráči a kritiky těší velké oblibě. Samotná hra má obsah na desítky a desítky hodin se svými jedenácti mapami, víc než 40 vozidly a stovkami misí. Ale stejně jako jeho předchůdci Spintires a MudRunner bude i SnowRunner žít z uživatelského obsahu. Už vznikly desítky zajímavých modifikací, a to se teprve chystají ještě komplexnější oficiální nástroje.

GamesPlay – hrajeme hardcore simulaci SnowRunner

Jedna z nejlépe hodnocených her letošního roku je plná bahna a sněhu, kterým se velice pomalu ploužíte s těžkým nákladem na korbě. SnowRunner je neobyčejná hra, kterou širší publikum asi nikdy nepochopí, zatímco její fanoušci na ní nedají dopustit. Pojďme se ve videu společně podívat, o čem že to vlastně je.

Simulace SnowRunner si v novém traileru utahuje z Death Stranding

Už se to blíží. Za ani ne dva týdny vyrazíte do divočiny, kde po lidech není ani památky. Jste schopní uvézt neuvěřitelné množství nákladu za předpokladu, že ho správně vybalancujete. Začnete obnovovat zdejší mosty a propojovat tak Ameriku. Možná to zní jako popis Death Stranding, ale ve skutečnosti jde o SnowRunner.

SnowRunner po vydání vyrazí do Kanady a Wisconsinu s tunou placeného i bezplatného obsahu

SnowRunner vypadá s každým dalším videem jako čím dál tím plnější hra. Už to není jen bezduché brodění bahnem od hromady se dřevem k pile. Záběr aktivit je mnohem širší a bude mít viditelný dopad na svět kolem vás. Už základ slibuje obrovskou porci vozidel a map, ale další obsah přibude po vydání formou updatů i skrze season pass.

Jaké hry vyjdou v dubnu? Očekávané remaky, zajímavé odbočky, simulace i česká tvorba

Většina z nás je teď doma a dohání resty, využívá nejrůznějších slev a nabídek her zdarma na počítačích, konzolích i mobilech, nebo se věnuje čerstvým novinkám, jakými jsou například Doom Eternal, Animal Crossing nebo Mount & Blade. Ale co až nám březnové tituly dojdou? Pojďme si společně připomenout, na jaké nové hry se můžete těšit v měsíci dubnu.

V simulaci SnowRunner hledáte s pomocí seismického vibrátoru ropu

Už za měsíc a dva dny se vydáte na Aljašku, Tajmyr a do Michiganu plnit velice náročné zakázky. Ať už se svým ruským či americkým strojem povezete cokoliv, budete se brodit hlubokým bahnem, hustým sněhem a silnými proudy zdejších říček a řek. Rozložení váhy nákladu na vašem přívěsu/návěsu ovlivní chování vozidla, jehož volba je rovněž klíčová pro zdárné dokončení úkolu v simulaci SnowRunner.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
28. dubna 2020
Recenze