Shadowrun Returns
Věková dostupnost

Shadowrun Returns

Články

Hitman a trilogie Shadowrun zdarma? Epic tahá esa z rukávu

A příští týden chystá další skvělou pecku

Další velké nákupy. Paradox bere pod svá křídla tvůrce BattleTechu a Shadowrunu

Uběhl teprve týden od chvíle, kdy si Avalanche Studios našli nového majitele v dánské společnosti Nordisk Film, a už tu máme další velký přesun peněz. Tentokrát došlo na Harebrained Schemes, které můžete znát díky novodobé taktické sérii Shadowrun a čerstvé novince BattleTech. Stejně jako v případě Avalanche nedochází k velkým změnám uvnitř firmy.

Z přehledného seznamu zjistíte, jak (ne)probíhá vývoj her, které uspěly na Kickstarteru

Kickstarter je dobrý sluha, ale špatný plán. Na jednu stranu díky němu vznikly tituly jako FTL – Faster Than Light, Shadowrun Returns, The Banner Saga či Divinity: Original Sin, ale na druhou stranu někteří z nás stále čekají na plnou verzi Legends of Eisenwald, oplakali trestuhodné promrhání peněz na Clang, případně nevěřícně zírají na fiasko s Yogventures. Takových případů ovšem bude víc, a abyste nemuseli trápit své mozkové buňky, v přehledné tabulce vám je nabízí člověk, který sepisuje základní fakta o všech herních projektech na Kickstarteru, které k červnu 2014 vybraly více než 75 tisíc dolarů.

Dějištěm dalšího Shadowrun RPG bude po Seattlu a Berlínu tajuplný Hong Kong

Další Shadowrun hra od Harebrained Schemes se bude po Seattlu a Berlínu odehrávat v Hong Kongu, jak tvůrci těsně před koncem roku odhalili v Kickstarter updatu prvního dílu Shadorwun Returns. Vývoj Shadowrun Hong Kong chtějí tvůrci z dánského studia opět financovat prostřednictvím peněz od hráčů, které by rádi vybrali přes Kickstarter kampaň. Rozběhnout by se měla v průběhu ledna, kdy se rovněž o hře dozvíme podrobnosti. Leccos však o městě, kde se má další díl (epizoda) povedené RPG série odehrávat, naznačilo už hráčské hlasování o městě, ve kterém se má odehrávat Shadowrun Dragonfall. Velice těsně totiž tehdy ve dvoukolové hlasování vyhrál Berlín právě před Hong Kongem, který tvůrci popisovali následovně.

Právě vycházející Shadowrun: Dragonfall zve hráče do Berlína

Masivní expanze Dragonfall pro kyber-magicko-punkové RPG Shadowrun Returns je od těchto hodin konečně k dispozici a láká především na novou dvanáctihodinovou kampaň. Dragonfall hráče zavede do Svobodného města Berlín a s obměnou kulis přihazuje i čerstvou partičku postav.

Best of 2013: Výsledky čtenářského hlasování o hru roku

Alea iacta est! Přes Rubikon vás sice nepotáhneme, ale nic už ani my, ani vy nezměníte na volbě nejlepších her roku 2013, kterou jste v uplynulých dnech učinili v rámci čtenářského hlasování. Lišil se váš kolektivní názor radikálně od názoru redakce a jednotlivých autorů? Vyzdvihli jste na bednu pro vítěze jeden či více titulů, které sítem našeho výběru vůbec neprošly?

Bleskovky

  • 22. 6. 2018 - Humble Bundle nabízí zdarma ke stažení Deluxe verzi kyberpunkového tahového RPG Shadowrun Returns. (thx Khanemis)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
30. července 2013
Recenze