Return of the Obra Dinn

Return of the Obra Dinn

Články

Nintendo oznámilo zástup nových her pro Switch v čele s Overwatchem, Divinity a Assassinem

Z noci na dnešek byl odvysílán další čtyřicetiminutový Nintendo Direct, ve kterém došlo k odhalení několika zajímavých novinek, portů a dat vydání. Potvrdily se například spekulace o Overwatchi, kterému před několika týdny unikl na Amazonu obrázek z oficiálního pouzdra s logem hry.

Hrou roku je na GDC Awards God of War, bodovali i Češi

Během sanfranciské Game Developers Conference se každoročně vyhlašují hned dvě prestižní herní ceny v řadě kategorií: Game Developers Choice, kde se vybírají ty nejlepší produkty herního průmyslu za loňský rok, a Independent Games Festival omezený jen na nezávislou scénu. Sošku za hru roku 2018 si odnesl God of War, hlavní cenu IGF získal Lucas Pope a jeho Return of the Obra Dinn.

Best of 2018: Hra roku

Naše série Best of článků dospěla ke svému konci. V článku níže si můžete přečíst seznam desítky her, které považujeme za nejlepší z roku 2018. Seznam vzniknul na základě hlasování a následné, velmi důsledné, diskuze a reprezentuje pohled redakce Games.cz (Aleš, Adam, Vašek, Jirka, Patrik, Šárka). Zbývá jen spustit čtenářské hlasování, v němž necháme zaznít hlas lidu. K tomu dojde v nejbližších dnech. Ale teď už desítka vítězů.

Bleskovky

  • 3. 10. 2019 - Jedna z nejlepších her roku 2019 Return of the Obra Dinn vyjde na konzolích 18. října.

  • 14. 3. 2019 - Nejvíc nominací na videoherní ceny BAFTA posbíral God of War, má jich deset. Red Dead Redemption 2, Florence a Return of the Obra Dinn všichni shodně po šesti.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
89/100
Datum recenze:
29. listopadu 2018
Recenze