Tři desítky her dostanou speciální krabicové verze

9. 7. 2020 11:04 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Limited Run Games je společnost vyrábějící krabicové verze menších her, které jinak vycházejí pouze digitálně. Má ve zvyku vylisovat jen nižší jednotky tisíc kusů, a z některých krabiček se tak prakticky okamžitě po vydání stávají raritní kousky vysoce převyšující svou původní cenu v aukci na eBay.

Limited Run Games se soustředí hlavně na konzole (i když nějaká ta hra pro PC sem tam také vyjde). V poslední době nejčastěji podporují Switch, ale myslí i na PlayStation 4, a dokonce ještě stále i na Vitu. A právě pro handheld od PlayStationu nyní oznámili fyzickou verzi Papers, Please.

Mezi třemi desítkami nově oznámených krabicových verzí se vyskytují kousky jako Carrion (Switch), Castlevania Anniversary Collection (Switch, PS4), My Friend Pedro (PS4), Observer (Switch), Return of the Obra Dinn (Switch, PS4), Super Meat Boy Forever (Switch, PS4) nebo třeba The Secret of Monkey Island 30th Anniversary Anthology (PC).

Na celý seznam se podívejte zde.

Některé hry už mají konkrétní datum vydání, další na něj teprve čekají. Těmi nejbližšími jsou Kunai a Ys Origin pro Switch, které vyšly včera a zítra si majitelé Switche, PS4 a PC budou moct zakoupit Star Wars Episode I: Racer v různých edicích.

Pokud stejně jako já stále nedáte dopustit na krabicové verze her (mají své kouzlo, viďte), pak vřele doporučuji sledovat nabídku Limited Run Games. Jakmile se objeví vámi hledaná hra, využijte radši předobjednávky, protože zbylé vyrobené kusy se v obchodě moc dlouho neohřejí.

Nejnovější články