Polda 3

Polda 3

Články

Polda 3 byl odstraněn z App Store kvůli svlékací minihře

České adventury ze série Polda jsou proslulé především svým specifickým humorem a dabingem Luďka Soboty. Svérázný styl ovšem podle všeho není v souladu s předpisy Applu o aplikacích vydávaných pro iOS. V únoru měl technologický gigant problém s Hitlerem, teď mu vadí svlékací Prší kvůli gamblerství.

Historie adventur #4: česká stopa

Pokračujeme v seriálu o historii adventur, který byl původně připraven jako přednáška pro komponovaný videoherní večer Press Start v Bio Oko. První díl pojednával o vzniku adventur a textovkách společnosti Infocom, druhý díl se zabýval prvními grafickými adventurami z produkce společnosti Sierra a díl třetí zdokumentoval legendární point and click adventury od LucasArts.

Polda 3 brzy v prodeji

Třetí díl dosud nejúspěšnější české adventury Polda měl původně vyjít už ve středu, ale kvůli problémům s krabicemi v JRC se objeví na pultech obchodů až v pondělí a současně s tím i přibližně 70megové demo na internetu.

Polda 3 je dokončen

Podle zpráv, které se k nám tento týden dostaly ze Zima Software, je třetí a nejspíš i závěrečný díl české adventury Polda hotov a do obchodů se dostane v půlce listopadu, tedy přibližně stejně jako Mrazík, který je také blízko dokončení.

Dan Falta o hre Polda 3

Rozhovor s Danem Faltou o Poldovi 3Autor: jd Publikováno: 12.dubna 2000 ...
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
19. listopadu 2000
Recenze