zavřít

Fight Club #390: Zaklínačský casting

PlayStation 4 Windows MAC Linux PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A konečně se dostáváme do poslední desítky, kterou zanedlouho zakončíme jubilejním čtyřstým dílem podcastu Fight Club. Ale ještě to chvilku vydržte a usedněte s námi k další debatě. Gamescom už je dávnou minulostí. Podívali jsme se do současnosti, která je víc než příznivá. Tentokrát  se stočila řeč na hry (a seriál), které se v právě probíhajícím týdnu perou o pozornost.

Vynechat v takovém případě vycházejícího Spider-Mana by bylo nemyslitelné, ale stejně tak neznáme důvod opomenout čerstvého duchovního nástupce legendární Theme Hospital. Svůj prostor si zaslouží i právě (ne)oznámené MMORPG ze světa Pána prstenů a pobavíme se nad obličejem a muskulaturou seriálového Geralta. A došlo samozřejmě i na vaše dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #390 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Tagy: nemocnice strategie humor komiks akční Spider-Man otevřený svět

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.