Geralta si v seriálu od Netflixu zahraje Henry Cavill
zdroj: Ben Watts

Geralta si v seriálu od Netflixu zahraje Henry Cavill

4. 9. 2018 17:48 | Téma | autor: Šárka Tmějová |

Podle CD Projektu se další zaklínačské hry jen tak nedočkáme, proto většina fanoušků série upnula pozornost k chystanému seriálu streamovací služby Netflix. O představitelích hlavních rolí se na internetu debatuje už několik měsíců, ale místo favorizovaného Madse Mikkelsena si Geralta střihne o poznání mladší a osvalenější Henry Cavill.

Henry Cavill se asi nejvíc proslavil coby Superman z posledních filmových pokusů DC univerza, ale na sociálních sítích se netají tím, že je velký fanoušek videoher. A to i těch o Zaklínači – třetí díl prý dohrál dokonce vícekrát. Když se ho před měsícem novináři ptali, zda by měl o roli bělovlasého vlka zájem, bez váhání odpověděl, že samozřejmě.

Kromě toho, že je Cavill hráč, prý četl i Sapkowského knihy, takže minimálně z tohoto hlediska by fanouškovským testem měl projít. Osobně mám trochu problém s jeho vizuální stránkou, protože bych si jako Geralta představovala někoho od pohledu mrštnějšího a ne tak namakaného, ale nemůžu mít všechno.

Seriál od Netflixu by měl sledovat děj knižní ságy, nikoli té herní, a kromě Henryho Cavilla zatím neznáme zbytek obsazení. Hlavní producentkou je od loňského prosince Lauren Schmidt Hissrich, která má seriálové zkušenosti třeba z Daredevila a The Defenders, a známe i režiséry všech osmi epizod první série.

Čtyři z nich včetně pilotní bude režírovat Alik Sakharov, který se podílí třeba na Game of Thrones, zbylé čtyři si mezi sebe spravedlivě rozdělí Charlotte Brändström a Álex García López (Misfits, Daredevil).

Takhle by mohl vypadat Cavill namaskovaný za Geralta, vizualizace Bosslogic

Nejnovější články