Máte námět či připomínku? Napište nám
Planet Zoo

Planet Zoo

Články

Jak hodnotí ve světě – Planet Zoo

Planet Zoo se už celý jeden den hřeje ve vitríně digitálních obchodů a rozdává úsměvy všem milovníkům zvířat, kteří snadno podlehnou zdejším roztomilým bytostem. Naše recenze dorazí o něco později, zatím si tedy přečtěte, co si o novém manažerském simulátoru myslí v zahraničí.

Máte chuť na nový Zoo Tycoon? Vyšla Planet Zoo od tvůrců Planet Coasteru

Na nový tycoon z prostředí zoologické zahrady se čekalo opravdu dlouho. Nakonec přeci jen dorazila simulace Planet Zoo a očekávání nebyla nízká kvůli velmi kvalitní předchozí práci studia Frontier Developments. A teď už si sami můžete vyzkoušet, jak se povedlo probuzení dlouho spícího lva.

Dojmy z Gamescomu: V Planet Zoo se rodí nový král tycoonů

Čím je Railroad Tycoon pro vlakové strategie a RollerCoaster Tycoon pro strategie se zábavními parky, tím je Zoo Tycoon pro správu vlastní virtuální zoo. Stále to ještě platí, ale titul krále bude hře za dva měsíce odebrán propracovanou simulací Planet Zoo.

Planet Zoo má i ty nejmenší detaily – žirafy střihají ušima a kopou do vlastních bobků

Planet Zoo je momentálně jednou z mnou nejočekávanějších her letošního roku. Kdo s láskou vzpomíná na původní dva Zoo Tycoony, mi jistě dá za pravdu, takže vám jistě stejně jako mně udělají nemalou radost první záběry z hraní, které vyplavaly po E3.

Planet Zoo je tycoon plný roztomilých zvířátek

Moje dětská dušička poskakuje blahem. U Zoo Tycoonu jsem v dětství strávil nechutně moc času, především v datadisku Marine Mania. Od té doby se zoologické zahrady úplně vytratily z žánru tycoonů, a když už se někdo pokusil o návrat, dopadlo to neslavně. To se tentokrát – pevně věřím – nestane. Frontier Developments u mě sice mají vroubek s Jurassic World Evolution, ale Planet Zoo by přeci jen mohla být bližší výbornému Planet Coasteru.

Chystá se Planet Zoo, moderní následovník legendárního Zoo Tycoonu

Zoo Tycoon, konkrétně dodatek Marine Mania, má v mém hráčském srdéčku velmi speciální místo. Starat se o vlastní zoologickou zahradu mě tehdy bavilo snad ještě víc než o zábavní park a letos konečně nastane den, kdy budeme po dlouhé době mít oba tyto tematické tycoony v moderním kabátě hezky vedle sebe. Starší Planet Coaster a zbrusu novou Planet Zoo.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
13. listopadu 2019
Recenze