Panzer Corps 2

Panzer Corps 2

Články

Vyšla druhoválečná strategie Panzer Corps 2, duchovní nástupce legendárního Panzer Generala

Chvíle, na kterou čekali všichni stratégové a milovníci druhé světové války, je konečně tady. Duchovní nástupce legendárního Panzer Generala a pokračování solidní strategie Panzer Corps dorazil do obchodů a podle všeho byste si ho neměli nechat ujít.

Panzer Corps 2 zatím nepřináší mnoho nového, ale stratégy v budoucnu potěší

Válka. Druhá světová válka se ve strategiích nemění. Nebo to tak alespoň nějakou dobu trvalo, ale nyní přišla renesance druhoválečných tahových strategií, které se pokouší celý zkostnatělý systém inovovat. Dalším přírůstkem do téhle rodiny by mohl být následovník Panzer Generala, prozaicky pojmenovaný Panzer Corps 2.

Ve strategii Panzer Corps 2 prožijete celou druhou světovou válku z německé strany

Na odkaz slavného Panzer Generala před lety navázal duchovní nástupce Panzer Corps, který se naštěstí povedl a nastartoval tak novou sérii. Její druhý díl nazvaný jednoduše Panzer Corps 2 vyjde za dva měsíce, v období, které se v uplynulých dnech hezky pročistilo od dalších očekávaných her a bude tedy dost času na zrekapitulování celé druhé světové.

Druhoválečná strategie Panzer Corps 2 naváže na odkaz slavného Panzer Generala

Generálské řemeslo vypadá v tahově strategických počítačových hrách tak jednoduše. Vaše divize jsou rozloženy na přehledné mapě jako figurky na šachovnici, vy některou z nich pohnete, vystřelíte, sledujete, jak se ukazatel nepřátelských počtů přelévá do červených čísel… Takovouhle fantazii nabídl historickým fajnšmekrům kultovní Panzer General i jeho duchovní nástupce Panzer Corps, a kdo by měl chuť na vylepšeného, moderního a mnohem krásnějšího příbuzného, určitě musí napjatě sledovat Panzer Corps 2.

Bleskovky

  • 17. 7. 2020 - Vyšlo první obrovské DLC pro Panzer Corps 2

DLC

Panzer Corps 2: Axis Operations - Spanish Civil War
Panzer Corps 2: Axis Operations - Spanish Civil War
Strategie, Simulace
PC
16. červenec 2020
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
9. dubna 2020
Recenze