Need for Speed: Underground
Věková dostupnost

Need for Speed: Underground

Články

Alex Ward si chce dát pauzu od závodních her - UPDATE

Update (14:18) – Všechno zpět. Alex Ward už stihl udělat na světových webech solidní vír a teď dodává, že všechno myslel jen ohledně své účasti na případných závodních hrách. Tedy, napsaná slova se netýkají celého studia Criterion, které asi bude nadále pracovat na sérii Need for Speed, alespoň část z jeho interních týmů.

Criterion NEdělají na remaku NFS: Underground

Update (15. 4., 11:08) – Nic nebude. Rychle a jasně se ke spekulacím vyjádřil Alex Ward z Criterion Games na Twitteru. „Naprostý fake. Remaky a rebooty? Už jsme jinde. Můžu jen dodat. Sequely? Remaky? Rebooty? To už jsme zkusili“. Podle tohoto vyjádření tedy asi Criterion pracuje na něčem novém. Je zjevné, že rebooty a remaky se alespoň části týmu pořádně zajedly.

Jak na zadrhávání Need for Speed: Underground?

Asi nejvíce diskutovanou hrou letošních Vánoc se stal závodní počin EA BlackBox prodávaný pod názvem Need for Speed: Underground.

Grafické rozdíly v Need for Speed: Underground

Tak se zdá, že jeden z dvojice předních výrobců grafických čipů má drobný problém a majitelé jeho karet také.

Need for Speed: Underground 17. listopadu

Nové pokračování známé závodní série - Need For Speed: Underground - je hotovo.

Bleskovky

  • 15. 6. 2015 - Need for Speed se bude odehrávat ve Ventura Bay (dvakrát větší než Rivals) a hratelností má připomínat Underground. Na vozech půjde pozměnit cokoliv vás napadne. Hra vyjde 3. listopadu. (+ trailer)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
24. listopadu 2003
Recenze