zavřít

Alex Ward si chce dát pauzu od závodních her - UPDATE

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Update (14:18) – Všechno zpět. Alex Ward už stihl udělat na světových webech solidní vír a teď dodává, že všechno myslel jen ohledně své účasti na případných závodních hrách. Tedy, napsaná slova se netýkají celého studia Criterion, které asi bude nadále pracovat na sérii Need for Speed, alespoň část z jeho interních týmů.

Původní zpráva - Po včerejším popření, že by snad Criterion Games pracovali na rebootu Need for Speed: Underground, se Alex Ward trochu více rozpovídal na Twitteru (jak to jen sto čtyřicet znaků dovolí) o tom, co budou nebo spíše nebudou ve studiu dělat. A tím něčím jsou závodní hry en bloc.

Ward doslova říká: „Chci, abyste tohle věděli, i když to spoustu z vás zklame. Hodně lidí chce nový Burnout. Stejně tak další chtějí nové Need for Speed a nebo Road Rash. Ačkoliv tyhle hry mám opravdu rád, nebudu na žádné z nich dělat. Po více než dekádě vývoje závodních her je třeba dělat něco nového“.

Prý je zatím příliš brzy na to, aby něco oznamoval nebo se o něčem bavil, ale rozhodně to prostě nebude Burnout nebo NfS. Čímž nevylučuje, že na ně třeba někdy nedojde. „Na naše hry ze série Burnout jsme opravdu hrdí. Až budu cítit, že je ten správný čas, nějakou zase uděláme. Jsme kreativní parta.“ A ne, novým titulem nebude ani další Black. Criterion se podle všeho momentálně nechce ohlížet zpět. Tak se nechme překvapit...

Tagy: byznys Závodní

Zdroje: Twitter,CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.