Need for Speed: Payback
Věková dostupnost

Need for Speed: Payback

Články

Need for Speed: Payback přidává vytváření vlastních závodů a další novoty

Need for Speed: Payback sice při vydání dopadlo neslavně, ale vývojářům musíme přiznat snahu s hrou něco dělat. Nevykašlali se na ni, první update řešící rozbitou herní ekonomiku i progresi přišel hned po vydání a následovala řada dalších. Vývojáři nekončí ani letos a teď, krátce před E3, oznamují další velký update s novinkami, o které si řekli sami hráči.

Best of 2017: zklamání roku

V Síle musí existovat rovnováha. Jakkoli jsme si celý herní rok 2017 naplno užili, v celé té krasojízdě se i tak vyskytlo pár nepříjemných hrbolků. Nechceme tady vypisovat nejhorší hry roku, nýbrž tituly, které třeba samy o sobě byly celkem zábavné, ale vzhledem k jejich značce nebo potenciálu jsme od nich čekali mnohem, mnohem víc. Pojďme teď společně prolít hořké slzy nad tím, co mohlo být, a nad tím, co jsme nakonec dostali.

Nový LEVEL 281 pitvá Star Wars a loot boxy

Vánoce jsou za dveřmi a poslední LEVEL roku 2017 je tady. Předvánoční herní nadílka už možná trochu opadla, ale to neznamená, že bychom neměli o čem psát, spíše naopak. Ve velkém tématu jsme využili kontroverzního vydání Star Wars Battlefront II nejen k povídání o samotné budoucnosti Hvězdných válek, ale i o fenoménu takzvaných loot boxů, který do her prorůstá stále častěji. Na dalších stránkách se pak můžete těšit na téma Honzy Horčíka o tom, kde v Čechách studovat herní vývoj, zabývali jsme se i nezávislými vývojáři, kterým hrozí syndrom "one hit wonder", a nezapomněli jsme ani na recenze. Vedle Battlefront II jsme se podívali na zoubek třeba hrám The Evil Within 2, Elex, Doom VFR a dalším zajímavým titulům.

Fight Club #351: Gambleboxy

Stěžovat si na nedostatek témat tento týden rozhodně nemůžeme, a to i díky ryze české akci – Game Developers Session. Letošní GDS proběhlo 17. a 18. listopadu, my se tam rádi podívali a rádi se podělili o zajímavé postřehy z přednášek i hraní nejnovějších nejen českých her.

EA dočasně zrušila mikrotransakce v Star Wars: Battlefront II, změny se dotknou i Need for Speed

Protonové torpédo fanouškovského vzteku konečně narazilo do hlavního reaktoru, a rozhodnutí zahrnout do Star Wars: Battlefront II mikrotransakce okázale explodovalo. EA a DICE se rozhodli, že možnost nákupu krystalů za reálné peníze ze hry úplně vyškrtnou – tedy aspoň na nějakou dobu. Mikrotransakce se po vzoru druhé Hvězdy smrti vrátí někdy v budoucnosti, přepracované a údajně bez slabin, které trápily první verzi. No, všichni víme, jak to s druhým pokusem o nejmocnější bitevní stanici ve vesmíru dopadlo.

Bleskovky

  • 25. 8. 2020 - EA přidalo přes 1000 achievementů ke svým hrám na Steamu

  • 13. 2. 2018 - Dnes vyšla aktualizace pro hru Need for Speed Payback, která přidává režim volné jízdy, nové tuning balíčky, vylepšený režim Snapshot Pro i možnost obchodovat se Speed Cards.

  • 3. 1. 2018 - Need for Speed Payback se v tomto roce dočká módu volné online jízdy (online Free Roam).

  • 4. 12. 2017 - 314. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Million Onion Hotel (8/10), nejhůře dopadl Star Wars: Battlefront 2, Need for Speed Payback a Hidden Agenda (4/10).

  • 20. 11. 2017 - EA udělala změny v systému progrese hry Need for Speed: Payback.

  • 14. 11. 2017 - Video: Grafické porovnání Need for Speed: Payback na PS4 Pro a Xbox One X.

Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
62/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
20. listopadu 2017
Recenze