Máte námět či připomínku? Napište nám
Need for Speed Heat

Need for Speed Heat

Články

Best of 2019: Překvapení roku

Letos nás překvapilo leccos, v dobrém i špatném slova smyslu. Ale dnešní kategorie se nezabývá tím, jak moc se něco nepovedlo, od toho máme vlastní kategorii Zklamání roku. Pojďme se proto podívat na hry, od kterých jsme nic nečekali, případně jsme o nich ani pořádně nevěděli, a ony nám totálně vytřely zrak.

Best of 2019: Nejlepší závodní hra

Letos se závodní scéna musela obejít bez nového dílu jedné ze sérií Forza, které se tradičně ucházejí o prvenství. Prostor tak dostaly jiné hry, i když s jednou už se to začíná také pěkně opakovat. Na druhou stranu, bronzové místo nám dělá obrovskou radost, jelikož tuto sérii jsme na stupních vítězů viděli naposledy v roce 2013.

Jaký byl herní rok 2019? Nejvíc se mluvilo o Fortnite, trh s hrami stále roste

Web Gamesindustry dal opět dohromady roční statistiky ze světového trhu s hrami. Ze spousty grafů se dozvídáme fakta o hodnotě trhu, výdělcích počítačových a konzolových her, jaké byly nejlépe a nejhůře hodnocené hry, jak dlouho hrám trvá skončit ve slevě nebo třeba kolik se objevilo nových značek u největších vydavatelů.

Jak hodnotí ve světě – Need for Speed Heat

K novým Need for Speed jsme přistupovali velice opatrně. Přeci jen zkušenosti z posledních let nepatřily k těm nejpamátnějším, a když jsme si je pamatovali, tak z těch nejhorších možných důvodů. Ale EA a Ghost Games nás naštěstí mile překvapili, jak jste mohli vidět v dnešním GamesPlayi. Náš verdikt dorazí snad brzy, do té doby se koukněte, co si o Need for Speed Heat myslí v zahraničí.

GamesPlay – hrajeme Need for Speed Heat

Na letošní díl Need for Speed jsme se ani netěšili. Po Paybacku byl náš strach z hamižnosti EA větší než kdy předtím, ale naše obavy se nakonec ukázaly jako mylné. Po mikrotransakcích se slehla zem, auto už nevylepšujete náhodnými díly. Světe div se, EA se poučilo a nechalo studio Ghost Games dělat to, co opravdu umí – závody.

Rychlé dojmy z Need for Speed Heat: Kde jsou mikrotransakce?

Dnes je ten den, kdy po roční pauze vyšly nové Needy. Předloni to vůbec nevyšlo, Need for Speed Payback chtěli vypadat jako nelicencovaná verze Rychle a zběsile s „pořádným příběhem“. Zda se tohle podařilo splnit, už nechám na vás. Ale všichni se asi shodneme, že hra byla mistrovsky zneuctěná opravdu špatnými mikrotransakcemi. Teď, když už je Need for Speed Heat venku, to vypadá, že se v EA poučili.

Bleskovky

  • 15. 8. 2019 - Need for Speed Heat nebude obsahovat loot boxy, slibují Ghost Games.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
15. listopadu 2019
Recenze