MechWarrior 5: Mercenaries

MechWarrior 5: Mercenaries

Články

Gigantické DLC pro MechWarrior 5: Mercenaries se opozdí, ale slibuje zásadní změny

Fanoušci legendárního MechWarriora se koncem loňského roku po téměř dvou dekádách dočkali plnohodnotného pokračování MechWarrior 5: Mercenaries, které by sice mohlo být ještě o něco lepší, ale o zklamání rozhodně nešlo. A nezůstane jen u základní hry. Tvůrci už připravují první obrovské DLC, které hru rozšíří po všech možných stránkách.

Bitva obřích mechů začíná, vychází MechWarrior 5: Mercenaries

Dvě dekády čekání na další singleplayerový MechWarrior jsou téměř u konce. V průběhu dneška se otevřou brány mnoha mimozemských světů, do kterých zavítáte v obrovském ochranném obleku známém jako „mech“. Vychází MechWarrior 5: Mercenaries.

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Pátý díl akční série MechWarrior klepe na dveře, navnaďte se trailery

Není lehké si to přiznat, ale od posledního MechWarriora uběhlo před pár dny dlouhých devatenáct let. Tak dlouho museli fanoušci světa BattleTechu čekat na regulérní pátý díl, který je po předchozím odkladu konečně za dveřmi. Už 10. prosince se ukáže, zda se čekání vyplatilo. Co myslíte, dostaneme s blížícím se koncem roku letošní skrytý klenot, nebo trpké zklamání?

Seznam her s ray tracingem se rozrůstá na 20 titulů. V čele je Minecraft

Kromě očekávané RPG pecky Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dostanou podporu ray tracingu i další hry. Nvidia na Gamescomu potvrdila Minecraft, Dying Light 2 nebo SYNCED: Off-Planet. Některé z dříve oznámených titulů mají navíc na veletrhu svá hratelná dema, kde lze vidět ray tracing v pohybu. Že by patch pro Wolfenstein: Youngblood nebyl zas tak daleko?

Bleskovky

  • 27. 11. 2020 - MechWarrior 5: Mercenaries na Steam a GOG dorazí se zpožděním

  • 1. 10. 2020 - V GOG Galaxy půjdou kupovat hry z jiných obchodů, včetně exkluzivit Epicu

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
18. prosince 2019
Recenze