Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Věková dostupnost

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Články

Král poctivého braku: Těšíme se na remake Maxe Paynea

Vzpomínáme na drsného policejního detektiva

Rockstar vzal Humble Bundle útokem a sám navíc žádné peníze nechce

Rockstar, který momentálně kutí očekávané pokračování Red Dead Redemption II, vzal útokem Humble Bundle. Nabízí tam spoustu her ze série Grand Theft Auto, Max Payne a nechybí ani brutální Manhunt. Standardní cena všech titulů se podle Humble Bundle pohybuje někde lehce pod 200 dolary, ale vy si můžete doplnit herní knihovnu za směšné peníze.

HádejHru: před hraním Quantum Break otestujte své znalosti série Max Payne

Matrix zpopularizoval efekt zpomalení času ve filmech, Max Payne zase ve hrách. Finští Remedy Entertainment přišli v roce 2001 s dnes už ikonickým bullet timem, který následně použili prakticky ve všech svých hrách včetně Max Payne, Max Payne 2, částečně i v Alan Wake ale i v aktuálním Quantum Break. Bullet-time ale není jediný důvod, proč je Max Payne takřka kultovní série. Jestli o ní všechno podstatné znáte, si můžete vyzkoušet v našem kvízu.

Remedy nabízí volná místa a představují svou základnu

Následující video, které uveřejnilo Remedy, by se vám mohlo zamlouvat ať už jste profík, hledáte uplatnění a chce se vám cestovat do Finska, nebo se prostě jen zajímáte o to, jak vypadají prostory, kde vznikají vaše oblíbené hry (Max Payne, Alan Wake). Remedy nyní hledá nemalé množství lidí na nově vytvořené pozice, jejichž seznam si můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Max Payne: Valhalla je fan film, ze kterého oči nebolí

Max Payne film s Markem Wahlbergem jsem nikdy neviděl, protože ke mně dolehly varovné signály,...

Bleskovky

  • 16. 11. 2021 - 76 her z dob Xboxu a Xboxu 360 dostalo podporu zpětné kompatibility na Xboxu One a Xboxu Series X/S

  • 2. 10. 2017 - ESRB ohodnotila doposud neoznámené PS4 porty her Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories, Max Payne 2: The Fall of Max Payne a Midnight Club 3: Dub Edition.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
18. října 2003
Recenze