Just Cause 3
Věková dostupnost

Just Cause 3

Články

Severský gigant Nordisk Film koupil tvůrce Just Cause. Kromě majitele se nic nemění

Peníze hýbou světem a herní byznys není výjimkou. Pokud patříte k těm šťastnějším, můžete si s jejich pomocí vyrobit další a další nadité kufříky a třeba si v nich i zaplavat jako Donald. Ten kačer samozřejmě. Dánská společnost Nordisk Film začala před časem rozšiřovat své obzory, a kromě filmů si posvítila i na severské společnosti produkující hry. Nyní se jí podařil opravdu významný zářez – úplné odkoupení Avalanche Studios.

Vychází Just Cause 3: Multiplayer Mod - proleťte se na křídle letadla s partou kamarádů nebo společně zdemolujte základnu

Stejně jako se druhý díl Just Cause neobešel bez zápalu komunity, která se postarala o fanouškovský multiplayerový mód, museli se i v případě Just Cause 3 pustit do práce zkušení nadšenci s nulovou vidinou zisku, aby hru dotáhli tam, kde se měla nacházet už od svých původních vývojářů z Avalanche Studios. Trvalo to rok, ale konečně se můžete zcela svobodně vyřádit po boku desítek hráčů na rozsáhlém ostrově Medici.

Multiplayerový mod posune sandboxové blbnutí v Just Cause 3 na novou úroveň

Just Cause 3 vyšla, na pár hodin mi posloužila jako dobrá zábava, ale tak dlouho jako dvojka mi ani náhodou nevydržela. To by mohl nejen u mě změnit multiplayerový mod jednoduše pojmenovaný Just Cause 3 Multiplayer. Ten vyjde už za pár dnů na Steamu a i když nejde o oficiální DLC od Avalanche Studios, vypadá jako solidní prodloužení zábavy a to i přesto, že nepůjde o nijak přísně strukturovaný obsah. Mod nabídne závody, přestřelky, honičky a pak samozřejmě dnes už dobře známou sandboxovou hratelnost Just Cause, kdy můžete prostě jen tak blbnout a dělat co vás napadne.

Ve druhém DLC do Just Cause 3 nasednete do obřího mecha s Gravity Gunem

Vypadá to, že vývojáři z Avalanche Studios rozumí destruktivním tužbám svých hráčů. První DLC z vás v Just Cause 3 díky jetpacku vyrobilo po zuby ozbrojenou stíhačku, zatímco v tom druhém usednete do mecha. Navíc v rámci DLC Mech Land Assault dostanete i místní variaci na známý Gravity Gun z Half-Life 2.

Bleskovky

  • 10. 1. 2019 - Program Xbox Game Pass dnes rozšířilo Just Cause 3 a Marvel vs Capcom 3.

  • 27. 7. 2017 - Členové PS Plus programu obdrží v srpnu Just Cause 3 (PS4), Assassin’s Creed: Freedom Cry (PS4), That's You (PS4), Super Motherload (PS3), Snake Ball (PS3), Downwell (PSV) a Level 22 (PSV).  (+ video)

  • 9. 1. 2017 - Vyšel multiplayerový mód pro PC verzi hry Just Cause 3.

  • 4. 3. 2016 - Dnes vychází nový patch pro Just Cause 3, který opravuje chyby a zkracuje čas nahrávání o 20-50%.

  • 7. 1. 2016 - Podle zakladatele čínské crackerské skupiny 3DM může do dvou let vymizet pirátství. Přispět k tomu má doposud neprolomená Denuvo ochrana, kterou používá např. Just Cause 3.

  • 17. 12. 2015 - Nový patch (v1.02) pro hru Just Cause 3 zkracuje nahrávací časy (kromě startu hry) na půl minuty.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
7. prosince 2015
Recenze