Iron Harvest

Iron Harvest

Články

Letní festival her na Steamu nabízí přes 900 demoverzí

Ani ne týden na takový balík her?

Iron Harvest budu milovat, až mi přestane požírat jednotky

„A hele, starý známý,“ řekne si každý hráč Company of Heroes, který zapne Iron Harvest. Ale na tom není nic špatného, protože staří známí bývají dobří známí, pokud to tedy nejsou známí, kteří přijdou k vám domů na večírek, nic nepřinesou a sežerou všechno guacamole. A pravda, i Iron Harvest má svoje mouchy, ale když už nic jiného, přijede v obřím steampunkovém mechovi a nechá vás, abyste se na něm projeli. To se pak ty mušky hned snáze ignorují.

Dojmy z Gamescomu: Chytře vedená pěchota v Iron Harvest porazí i obřího robota

Company of Heroes, ale s ohromnými mechy namísto tanků. Takhle nějak se od počátku prezentuje realtimová strategie Iron Harvest a poté, co jsem si ji na Gamescomu vyzkoušel, můžu říct, že jde o popis nebývale výstižný. Přehledná, taktická hratelnost založená na ovládání malých skupinek vojáků je zpátky a doplňuje ji velice silné alternativně historické příběhové zasazení.

Strategie Iron Harvest vás vyděsí dobovými záběry z alternativní 1. světové války

Jaká je správná doba pro oznámení data vydání hry? Na tuto otázku asi nikdy nedostaneme jednoznačnou odpověď. Ale málokdy dostáváme přesné datum vydání víc než rok před jeho nástupem. Už asi tušíte, odkud vítr fouká. Na Iron Harvest si počkáte ještě rok.

Bleskovky

  • 27. 7. 13:05 - Vyzkoušejte si bitvu mechů v otevřené betě chystané RTS Iron Harvest

  • 18. 4. 2018 - KING Art Games vybral na vývoj strategie Iron Harvest více než 1,5 milionu dolarů.