inFamous

inFamous

Články

Uživatelé PSN nakupují po výpadku více her

Jak motivovat uživatele k tomu, aby nakupovali ještě více? Na chvilenku jim tu možnost seberte. Velmi volně by se tak daly interpretovat výsledky průzkumu agentury EEDAR, podle níž výpadek PlayStation Network a následný Welcome Back program způsobily u uživatelů PSN větší chuť k nakupování her a jiného obsahu.

Jaké hry dostanou zdarma uživatelé PlayStation Network?

Update (12:40): Čerstvá tiskovka od české Sony přibližuje pořadí, v němž bude probíhat obnovení služeb: nejdříve chce firma zprovoznit přihlášení do služeb PSN a Qriocity včetně možnosti změny hesla, dále obnovit online hraní pro PlayStation 3 a PSP, následně přehrávání vypůjčeného obsahu v rámci služby PSN Video Delivery Service, dále službu Music Unlimited, služby třetích stran a la Netflix nebo Hulu, následně kategorii Přátelé nebo chatování na PlayStation 3 a jako poslední PlayStation Home. "Ve spolupráci s několika uznávanými externími firmami společnost SNEI implementovala přísnější bezpečnostní opatření, která pomohou v boji proti nelegálním aktivitám a uživatelům poskytnou vyšší stupeň ochrany jejich osobních údajů," píše se v tiskové zprávě.

inFamous - dojmy z dema

Městský ruch a silniční provoz jsou omezenými veličinami kvůli epidemii, což kompenzují pozoruhodné lezecké a elektrizující schopnosti skoro jak v Assassins Creed.

Infamous - preview

Městská akce s hrdinou obdařeným nadpřirozenými schopnostmi slibuje elektricky interaktivní prostředí, metropoli pod karanténou i méně arkádovitosti než konkurenční Prototype.

Bleskovky

  • 12. 3. 2015 - Video: Parkour filmeček na motivy inFamous.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
25. května 2009
Recenze