Godfall

Godfall

Články

Vše, co víme o PlayStation 5

Vzhled konzole odhalen

Bude Godfall novým Dark Souls? Podívejte se na uniklé záběry

Godfall je jednou z prvních her oznámených pro PlayStation 5. Hra o sobě poprvé dala vědět v půlce prosince na The Game Awards, kde se pochlubila hezkým filmečkem, ale moc podrobností na sebe neprozradila. Hovoří se o ní jako o looter-slasheru, který půjde hrát v kooperaci, a to je zhruba vše. Nové uniklé záběry z hraní naznačují, že nebude mít daleko k Dark Souls.

Všechna oznámení z The Game Awards

I když jsme věděli, že to bude velké, stejně jsme se pořádně zapotili. Během dnešní noci jsme se dozvěděli vítěze prestižních cen The Game Awards, kde bodoval mimo jiné český Beat Saber, ale také novinky o desítkách nových i dříve oznámených her. Aby vám nic z toho neuniklo, připravili jsme pro vás seznam pokrývající celé The Game Awards.

Další oznámenou hrou pro PlayStation 5 je Godfall: „looter-slasher“ od Gearboxu

PlayStation 5 už má na svém seznamu pár oznámených her: Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine nebo Gods and Monsters, které pro novou generaci konzolí potvrdil sám šéf Ubisoftu ve vyjádření pro investory. První hrou, která se k PlayStation 5 oficiálně hlásí ve svém traileru, je nicméně až nyní Godfall, akční „looter-slasher“ od Gearboxu.

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Bleskovky

  • 23. 7. 9:36 - Godfall se obejde bez mikrotransakcí

  • 2. 6. 10:24 - O čem bude Godfall? V novém traileru se představuje stříbrovlasý hrdina

  • 22. 1. 13:00 - Unikla rozšířená interní verze traileru pro Godfall, nadcházející looter-slasher od Gearboxu exkluzivní pro PlayStation 5.