Prosincová nabídka PS Plus unikla ještě před oficiálním oznámením
zdroj: Sony

Prosincová nabídka PS Plus unikla ještě před oficiálním oznámením

25. 11. 2021 10:48 | Novinky | autor: Pavel Makal |

O tom, jak budou vypadat prosincové hry pro předplatitele služby Xbox Live Gold, jsme vás už dnes informovali, zbývá tedy ještě odhalení příští nabídky PlayStation Plus. A i když Sony zatím oficiální vyjádření neposkytuje, spolehlivé zdroje mají jasno.

V příštím měsíci bychom se na PlayStationech současné a minulé generace měli dočkat Godfallu, Lego DC Super Villains a Mortal Shell. Zatímco první jmenovaná hra je v rámci konzolí zatím k dispozici jen na PlayStationu 5, zbylé dvě si mohou užít i majitelé jeho předchůdce.

Godfall je veskrze průměrné akční RPG, které vyšlo během launche nové generace konzolí a sázelo především na opulentní vizuál, hratelnost se ve všem tom lesku a barvách bohužel vytratila. Mortal Shell od nezávislého studia Cold Symmetry přináší do žánru Souls her několik dobrých nápadů, které bohužel sráží nezajímaví bossové a otřesné pasáže bloudění v mlze. A superpadouši z DC v kostičkové estetice mohou potěšit mladší i starší publikum, zejména při společném hraní

Informace pochází z francouzského fóra Dealabs, které už čtvrtý měsíc v řadě sdílí nabídku PS Plus v předstihu a dosud vždy přesně. Uvidíme, zda jim to vyjde i tentokrát.

Nejnovější články