Ghost Recon Wildlands
Věková dostupnost

Ghost Recon Wildlands

Články

Prolomí Project Q multiplayerovou smůlu Ubisoftu?

Francouzům se v multiplayeru pořád nedaří

Gears 5 je povedený port na PC. Vypadá skvěle a zahrajete si ho i na slabších grafikách

Nový díl „Gearsů“ sklízí po světě převážně pozitivní hodnocení. Jedním z vyzdvihovaných kladů je také grafická stránky hry. Titul, který vyšel na dvorní Xbox, ale také na PC, už stihly otestovat některé světové redakce. Pojďme se tak podívat, jak si s ním poradí aktuální grafické karty.

Ghost Recon Wildlands dostává poslední velký update s novým PvPvE módem

Ghost Recon Breakpoint vychází 4. října, tedy za dva a půl měsíce. Jak vyplnit zbývající čas? Například stále živým předchůdcem Ghost Recon Wildlands, který po víc než dvou letech od vydání dostává další velký, tentokrát už ale opravdu poslední update. Díky němu se vrhnete do zbrusu nového multiplayerového módu Mercenaries.

Bleskovky

  • 9. 5. 2019 - Ghost Recon Wildlands se podle uniklých informací z německého obchodu dočkají pokračování s podtitulem Breakpoint.

  • 14. 2. 2019 - K předobjednávce digitální PC verze The Division 2 dostanete u vybraných prodejců hru zdarma buď Watch Dogs 2, Far Cry Primal, nebo Ghost Recon Wildlands.

  • 19. 9. 2018 - Od zítřka do konce týdne můžete zdarma vyzkoušet Ghost Recon Wildlands.

  • 13. 4. 2018 - Až do neděle můžete zdarma vyzkoušet Injustice 2 (PS4 / Xbox One), Ghost Recon Wildlands (PC / PS4 / Xbox One) a The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (PC).

  • 19. 12. 2017 - Video: Grafický rozdíl mezi Ghost Recon: Wildlands na PS4 Pro a Xbox One X.

  • 13. 11. 2017 - Vyšel Xbox One X update pro Ghost Recon Wildlands.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
16. března 2017
Recenze