Forza Horizon

Forza Horizon

Články

LEVEL #316: Roadtrip po mexicku

Nové číslo herního magazínu LEVEL se věnuje NFT

Forza Horizon 2 nabízí závodění bez umělých bariér a propojený single s multiplayerem

Rozdíl mezi Forza Horizon a včera představeným pokračováním by měl připomínat skok mezi Škodou Favorit a první Oktávkou. Zkrátka posun z doby kamenné alespoň do devatenáctého století. Naznačuje to dlouhatánské preview hry u kolegů z IGN, které je plné hezkých slůvek, ale zároveň též informací o skutečných novotách z Forza Horizon 2.

Forza Horizon 2 vyjde pro Xbox One a X360 už letos na podzim

Jakkoli se mohlo spojení virtuálního hudebního festivalu a závodění v (relativně) otevřeném prostředí zdát podivnou kombinací, z Forza Horizon se nakonec stal nečekaný závodní hit s odhadovanými prodeji okolo 1,7 milionů kusů. Na závodní hru pro jednu platformu jde o krásné číslo, které bylo zřejmě hlavním důvodem, proč studio Playground dostalo od MS zelenou připravit za asistence Turn 10 studia Forza Horizon 2.

Preview Arkham Origins Blackgate a další články z Konzolista.cz

Kolegové z partnerského webu Konzolista.cz měli v uplynulých dnech plné ruce práce. Od Nintenda přišlo oznámení nové Zeldy, Warneři odhalili dva nové Batman tituly, Quantic Dream zveřejnili finální podobu přebalu Beyond: Two Souls a na konzolích vyšlo v češtině DLC The Knife of Dunwall pro Dishonored. Vlastně toho na Konzolista.cz vyšlo mnohem více, co by vás mohlo zajímat. Poslužte si po rozkliku v článku, kde na výčet toho nejzajímavějšího tiše sedí a čeká, až si něco vyberete.

Best of 2012: Nejlepší závodní hra

Oproti loňské nadílce závodních sequelů ze všech myslitelných subžánrů, byl letošní rok spíš sázkou na jistotu, minimálně co se týče větších matadorů. To je tak, jeden rok vydáte pecku a další jedete jen na spotřebu, protože nechcete přepínat síly a v zákulisí kutíte další trumfové eso. Možná i proto se v naší pětce míchají skoro až indie věci s přírůstky slavných sérií, které jedou tzv. na půl plynu. Minimálně v jednom případě, ale ten půl plyn pořád ještě trhá rekordy.

Forza Horizon přiveze v novém datadisku rallye závody

Hodně povedená Forza Horizon vzbudila sympatie u hráčů i recenzentů po celém světě a jakkoliv to byla velká hra s hromadou možností, teď bude ještě větší. 18. prosince totiž vyjde rozšíření, nebo datadisk chcete-li, s rallye tematikou. Ten vás vyjde na 1600 Microsoft bodů, což dělá 20 dolarů. Kdo si koupil Season Pass, tak se nemusí o nic starat, Rally DLC má v ceně. Datadisk přidá do hry nové online eventy, tratě a samozřejmě speciálně upravená auta na rallye.

Bleskovky

  • 5. 1. 15:07 - Spoluzakladatel studia Playground Games zodpovědný za sérii Forza Horizon končí

  • 28. 2. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One přibyly tituly The Witcher 2: Assassins of Kings, Forza Horizon, Fable Anniversary a Crackdown.

  • 26. 9. 2016 - Pokud váháte nad koupí Forza Horizon, nečekejte. Hra bude dostupná ke stažení pouze do 20. října.

  • 25. 8. 2016 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v září 2016 zdarma Earthlock: Festival of Magic (XOne), Assassin’s Creed Chronicles: China (XOne), Mirror’s Edge (XOne, X360) a Forza Horizon (XOne, X360).

DLC

Forza Horizon Rally Expansion Pack
7/10
Forza Horizon Rally Expansion Pack
Závodní
Xbox 360
18. prosinec 2012
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
30. října 2012
Recenze