Forza Horizon Rally Expansion Pack

Forza Horizon Rally Expansion Pack

Články

Forza Horizon 2 nabízí závodění bez umělých bariér a propojený single s multiplayerem

Rozdíl mezi Forza Horizon a včera představeným pokračováním by měl připomínat skok mezi Škodou Favorit a první Oktávkou. Zkrátka posun z doby kamenné alespoň do devatenáctého století. Naznačuje to dlouhatánské preview hry u kolegů z IGN, které je plné hezkých slůvek, ale zároveň též informací o skutečných novotách z Forza Horizon 2.

Forza Horizon 2 vyjde pro Xbox One a X360 už letos na podzim

Jakkoli se mohlo spojení virtuálního hudebního festivalu a závodění v (relativně) otevřeném prostředí zdát podivnou kombinací, z Forza Horizon se nakonec stal nečekaný závodní hit s odhadovanými prodeji okolo 1,7 milionů kusů. Na závodní hru pro jednu platformu jde o krásné číslo, které bylo zřejmě hlavním důvodem, proč studio Playground dostalo od MS zelenou připravit za asistence Turn 10 studia Forza Horizon 2.

Forza Horizon přiveze v novém datadisku rallye závody

Hodně povedená Forza Horizon vzbudila sympatie u hráčů i recenzentů po celém světě a jakkoliv to byla velká hra s hromadou možností, teď bude ještě větší. 18. prosince totiž vyjde rozšíření, nebo datadisk chcete-li, s rallye tematikou. Ten vás vyjde na 1600 Microsoft bodů, což dělá 20 dolarů. Kdo si koupil Season Pass, tak se nemusí o nic starat, Rally DLC má v ceně. Datadisk přidá do hry nové online eventy, tratě a samozřejmě speciálně upravená auta na rallye.

První datadisk pro Forza Horizon přinese rallye závody

Forza Horizon sice teprve čeká na své vydání, ale už víme, co se objeví v první placené expanzi, která se jmenuje Forza Horizon Rally Expansion Pack.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
9. března 2013
Recenze