Empire of Sin

Empire of Sin

Články

V Empire of Sin si zahrajete za Romerovu skutečnou prababičku, drsnou Elviru Duarte

Tahová strategie Empire of Sin zasazená do prohibičních 20. a 30. let minulého století bude stát na silných postavách, které se přidají do vašich mafiánských řad a s jejichž pomocí vybudujete vlastní impérium. Jednou takovou postavou bude i Elvira Duarte Morales, úspěšná podnikatelka a prababička jednoho z tvůrců hry, Johna Romera.

Co si v roce 2020 rozhodně chceme zahrát – redakční anketa

Nový herní rok zatím vypadá jako jabloň obsypaná voňavými plody. Všichni vydavatelé se jistě div nepřerazí, aby stačili své hry vyvinuté na starou generaci vydat ještě před příchodem generace nové, která dorazí už na Vánoce. A my v redakci jsme si pro vás připravili náš osobní výběr toho, nač se v roce 2020 těšíme ze všeho nejvíc.

Mafiánské Empire of Sin je splněným snem milovníků Kmotra

Brendu Romero snad není třeba příliš dlouze představovat. Její jméno je nedílně spjato s klasikami jako Jagged Alliance či Wizardry 8 od dnes již zaniklých legend Sir-Tech. Se svým slavným manželem Johnem (tvůrcem Dooma, Quaka a Wolfensteina 3D) nedávno založila studio Romero Games a jeho prvotinou, chystanou někdy na první půlku příštího roku, bude komplexní simulace mafiánského podsvětí. Empire of Sin bude zasazené do prohibičních 20. a 30. let minulého století v Chicagu a Brenda sama ho definuje jako budovatelskou strategii kriminální říše.

Jak probíhá Paradox Con očima herního reportéra

Letošní PDXCON byl z logistických důvodů letos přesunut ze Stockholmu do Berlína, což mi jako usedlíkovi v bývalé pruské metropoli značně nahrálo do karet. Celá akce se konala v prostorách nedávno otevřeného kulturního sálu impozantní funkcionalistické budovy bývalého východoněmeckého rozhlasu, známé prostě jako Funkhaus. Novinářský den byl mimo jiné zpřístupněn i držitelům nejdražších VIP vstupenek a až na pár výjimek se jim dostalo stejné péče jako nám se zápisníky. A péče to byla velice důkladná, o čemž vás přesvědčí následující řádky plné her, alkoholu a celebrit.

Strategická gangsterka Empire of Sin předvedla první pořádné záběry z hraní

Strategické dobrodružství z prohibičního Chicaga dvacátých let vzbuzovalo opatrné naděje už po zhlédnutí oznamovacího traileru. Po ukázce z Gamescomu již víme přesněji co čekat a kdy to čekat.

Bleskovky

  • 19. 2. 11:00 - Taktická akce z doby prohibice Empire of Sin se odkládá na podzim letošního roku.