Dying Light
Věková dostupnost

Dying Light

Články

Nejhorší epidemie v počítačových hrách

Covid, nebo houboví zombíci?

Ze zrušené diablovky Hellraid se stává DLC pro Dying Light

O Hellraid od polského Techlandu jsme slyšeli naposledy v roce 2015, kdy studio sice tvrdilo, že je vývoj akčního RPG na pár měsíců pozastavený, rozhodně ale prý nebylo mrtvé. Inu, ani živé, ani mrtvé, po bezmála pěti letech by si na něj už skoro nikdo nevzpomněl, kdyby ho Poláci nyní nevytáhli zpátky na světlo světa. Nepůjde nicméně o samostatnou hru, ale o rozsáhlý dodatek pro zombie survival Dying Light šmrncnutý velkou dávkou nadpřirozena.

Nejlepší dnešní aprílové žertíky: Fantasy PUBG, vesmírný War Thunder či vykulený Overwatch

Oznamovat v dnešní den cokoliv seriózního nemusí být zrovna šťastný marketingový tah. 1. duben máme neodmyslitelně spojený s tropením žertů a je tradicí, že i herní firmy si samy ze sebe trochu vystřelí. Podívejme se společně na některé z nejlepších vtípků, které nás dnes rozesmály.

Dying Light oslavuje páté výročí ve velkém stylu: víkend zdarma, nové DLC a měsíc událostí

Jak si člověk nemá připadat starý, když mu vývojáři pořád připomínají, kolik let uplynulo od hry vydané pocitově „nedávno“? Dying Light je v půli cesty k prvním kulatinám. Skvělý mix akce, zombií a parkouru přitom neztratil nic ze své velmi aktivní komunity a tvůrci proto neměli mnoho důvodů vrhat se rychle na pokračování. I teď po pěti letech od vydání vychází nové přídavky a konají se komunitní akce.

Záběry z Dying Light: Bad Blood ukazují miniaturní zombícký battle royale pro šest hráčů

Honem všichni naskočte na vlak, než ujede za kopečky! Mašinka s názvem battle royale na nikoho nečeká, a svou příležitost chytil za pačesy už i zombícký parkour Dying Light s rozšířením Bad Blood, i když je pravda, že ho okořenil prvky připomínajícími Hunt: Showdown, takže rozhodně nečekejte nějaký klon PUBG. Server IGN přišel s desetiminutovými záběry z hraní pre-alfa verze, pomocí nichž si můžete udělat celkem slušnou představu o tom, co vás ještě letos čeká.

Bleskovky

  • 24. 5. 15:45 - Únik odhalil kompletní edici Dying Light, vyjde co nevidět

  • 24. 10. 2019 - Chystá se crossover mezi Left 4 Dead a Dying Light.

  • 24. 7. 2019 - Tvůrci zombie survivalu Dying Light i přes blízké pokračování stále pracují na dalších DLC.

  • 4. 4. 2018 - Dying Light obdržel čtvrtý a pátý obsahový balíček. Přidávají novou lokaci (Prison Island), mód (Prison Heist) a seržanta Deathrowa (novou mutaci Demolishera).

  • 20. 12. 2017 - Svět Dying Light obohatil tlumič na pistole. (+ video)

  • 19. 6. 2017 - V příštích 12 měsísích vyjde deset bezplatných DLC pro hru Dying Light, které nabídnou nové lokace, úkoly, nepřátele i zbraně.

DLC

Dying Light: Hellraid
Dying Light: Hellraid
Akční
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X
13. srpen 2020
Dying Light: Bad Blood
Dying Light: Bad Blood
Akční, Online
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X
13. září 2018
Dying Light: The Following
6/10
Dying Light: The Following
Akční
PlayStation 4, PC, Xbox One
9. únor 2016
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
2. února 2015
Recenze