Dying Light: Bad Blood

Dying Light: Bad Blood

Články

Dying Light slaví narozeniny, všichni majitelé si můžou vyzvednout battle royale spin-off

Svět Dying Light je dalším z těch, které zasáhla zombie apokalypsa, a stalo se tak už před celými pěti lety. Techland tohle výročí slaví otevřením nových kanceláří ve Wrocławi, odkladem dvojky na neurčito a pro hráče má ještě jeden dárek – spin-off Dying Light: Bad Blood, což je battle royale, kde při útěku před zombíky zabíjíte i ostatní hráče, protože míst v záchranné helikoptéře je zoufalý nedostatek.

Zombie battle royale Dying Light: Bad Blood spouští early access

Kolik je na světě battle royale her, a kolik je na světě early accessů? Toho i toho je mnoho, a do obou fondů nyní přispívá i Dying Light: Bad Blood, spin-off titulního survivalu se spoustou zombíků, který kombinuje PvP s PvE v městském prostředí pro dvanáct hráčů. Stát se posledním přeživším můžete zkoušet už teď, ovšem má to malý háček.

Dying Light: Bad Blood – dojmy z hraní zombie battle royale

„Tohle není jen tak obyčejný battle royale, tohle je brutal royale!“ skanduje přehnaně akční vývojář z polského Techlandu a já ho podezírám, že pokud není na kokainu, tak si před prezentací aspoň střelil gram kofeinu přímo do žíly. „Těšíte se?!“ útočí na poklimbávající herní novináře, protože máme středu večer a pro většinu z nich je Dying Light: Bad Blood na Gamescomu poslední prezentace dne, kdy už se nikomu nechce dávat pozor. „Ale to by byla chyba!“

Záběry z Dying Light: Bad Blood ukazují miniaturní zombícký battle royale pro šest hráčů

Honem všichni naskočte na vlak, než ujede za kopečky! Mašinka s názvem battle royale na nikoho nečeká, a svou příležitost chytil za pačesy už i zombícký parkour Dying Light s rozšířením Bad Blood, i když je pravda, že ho okořenil prvky připomínajícími Hunt: Showdown, takže rozhodně nečekejte nějaký klon PUBG. Server IGN přišel s desetiminutovými záběry z hraní pre-alfa verze, pomocí nichž si můžete udělat celkem slušnou představu o tom, co vás ještě letos čeká.

Bleskovky

  • 30. 8. 2018 - Na oficiálním webu Dying Light: Bad Blood se můžete přihlásit do dalšího veřejného víkendového testu.

  • 21. 8. 2018 - Multiplayerové rozšíření Dying Light: Bad Blood vyjde na PC, PS4 a Xbox One jako samostatný free-to-play titul. V září bude spuštěn předběžný přístup, zpoplatněný částkou 20 $.