zavřít

Zombie battle royale Dying Light: Bad Blood spouští early access

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Preview autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kolik je na světě battle royale her, a kolik je na světě early accessů? Toho i toho je mnoho, a do obou fondů nyní přispívá i Dying Light: Bad Blood, spin-off titulního survivalu se spoustou zombíků, který kombinuje PvP s PvE v městském prostředí pro dvanáct hráčů. Stát se posledním přeživším můžete zkoušet už teď, ovšem má to malý háček.

Dying Light: Bad Blood, kterou polský Techland vyvíjí souběžně s plnohodnotným druhým dílem, bude po vydání free-to-play, jenže early access, jak víme, není to samé jako plná hra. Abyste se do předběžného přístupu dostali, musíte si pořídit Founder’s Pack za dvacet dolarů, kde sice kromě vstupenky do hry najdete ještě nějakou tu herní měnu na nákup kosmetických předmětů, ale pořád stojí dvacet babek.

Na druhou stranu, i přes free-to-play model budou majitelé Founder’s Packu dostávat nové předměty, postavy, mapy a další obsah, takže pokud budete chtít držet krok s ostatními, budete si ho muset dřív nebo později pořídit.

Co se osobního doporučení týče, můžete si přečíst moje dojmy z Gamescomu – Bad Blood se snaží tolik populární battle royale uchopit trochu jinak než skrz obyčejné „sto zombíků skáče z letadla“. Zajímavě využívá parkour a jednorázové levelování postavy, a mnohem víc než střelných zbraní si užijete mačet a baseballových pálek.

Jak se ovšem hra uchytí v podzimní konkurenci Blackoutu z Call of Duty a Firestormu pátého Battlefieldu, to je prozatím ve hvězdách. Plnohodnotná free-to-play verze se chystá na začátek příštího roku pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, předběžný přístup zatím běží pouze na Steamu.

Tagy: zombie akční multiplayer parkour battle royale

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.