Parkour na hlavách zombií bude s novou várkou zbraní pro Dying Light ještě zábavnější
zdroj: Archiv

Parkour na hlavách zombií bude s novou várkou zbraní pro Dying Light ještě zábavnější

17. 10. 2017 13:54 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Před časem se Techland vytasil se šlechetným plánem, který slibuje během jednoho roku desetkrát obohatit obsah jejich zombie akce Dying Light. Zdarma a pro všechny. První vlaštovka dorazila již v srpnu a nabídla elitní protivníky, nový druh zombie a slušivý obleček. Druhý balíček vyšel právě teď se třemi unikátními zbraněmi, které stojí za pozornost každého lovce zombií.

Zbraně jsou to natolik unikátní, že si je nejprve musíte zasloužit. Nespadnou zkrátka jen tak z nebe. Proto s každou zbraní souvisí speciální „bounties“, po jejichž splnění budou vaše ruce konečně třímat revolver posledního přání, sekeru Fenris nebo zvláštní aerodynamický nůž.

Last Wish Revolver je vcelku normální revolver, který dobře mířenou ranou pošle prohnilé maso hravě k zemi. Ale pokud se vám podaří dát pět zásahů do hlavy po sobě, šestý výstřel bude extra efektivní a způsobí tlakovou vlnu vyhazující tlupy zombíků do vzduchu.

zdroj: Archiv

Fenris Axe sice nedisponuje podobně efektním zakončovákem, ale za to je každý pohyb s ní pastva pro krvelačné oči. Kdo by si neužíval krvavou lázeň, kdy jedním švihem utnete tomuhle zombíkovi hlavu, tomuhle ruku a dalšího vezmete rovnou vejpůl, že?

Třetí zbraní je Kuai Dagger – nůž, který celkem překvapivě nevyniká v boji, ale při parkouru. Když ho máte v ruce, můžete řetězit parkourové pohyby a jste celkově rychlejší.

Tyto tři hračky jsou již dostupné každému hráči, ale k dispozici je i čtvrtá. Stejně jako v případě předchozího balíčku, i tentokrát na vás čeká ještě čtvrtý předmět. Má to však jeden háček. Onen předmět (v tomto případě hasák, v minulém případě puška) je dostupný jen a pouze skrze novou službu Gemly, kterou jsme vám představili nedávno.

To by byl dnešní bezplatný balíček, který přitekl do hry Dying Light na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dalších osm je ještě na cestě a uvidíme, co si pro nás Techland připraví.

Nejnovější články