Battlefield V
Věková dostupnost

Battlefield V

Články

V červnu skončí obsahová podpora Battlefieldu V

Vydavatel EA si od Battlefieldu V sliboval mnohem víc. Prodeje nenaplnily očekávání, což klade za vinu odkladu a také tomu, že při vydání nebyl dostupný režim battle royale, a když byl přidán dodatečně, poprask se rozhodně nekonal. Živit méně úspěšnou hru se vydavateli zjevně nevyplatí, takže studio DICE ukončuje obsahovou podporu hry a začne se věnovat dalším projektům.

Battlefield V vás vezme do husté džungle Šalamounových ostrovů

Válka v Pacifiku zdaleka není u konce. Americké jednotky se neustále pouštějí do lítých bojů s Japonskou císařskou armádou, obrovské ztráty jsou na obou stranách a vidina vítězství nikde. V šesté kapitole multiplayerové střílečky Battlefield V obě tyto strany změří své síly v husté džungli exotických Šalamounových ostrovů.

Příští rok se nového Battlefieldu nedočkáte, EA se bude soustředit na Apex Legends

EA ve včerejším hovoru pro investory za uplynulý druhý kvartál aktuálního fiskálního roku potvrdila, že se střílečková série Battlefield vrátí nejdříve v roce 2021. To znamená, že si dává dokonce tříletou pauzu a návrat plánuje až na nové generaci konzolí. V mezičase bude hlavní střeleckou vlajkovou lodí EA battle royale Apex Legends, která momentálně slaví milník 70 milionů hráčů.

Fanfáry prosím, EA se vrací na Steam! Jako první tam vyjde Fallen Order

Tak on ten hrneček s logem EA, ze kterého stoupala pára, přeci jen byl opravdovým vodítkem ke spojení Steamu s EA. A nejenže si na Steamu zahrajete nadcházející novinku od EA ze světa Star Wars, ale zároveň dostanete na této platformě vůbec poprvé možnost předplatit si knihovnu her.

Battlefield V za pár dní konečně zamíří do Pacifiku. Můžete se tam vypravit i zadarmo

Američané a Japonci. Dneska se předhánějí v tom, kdo vyrobí populárnější mobil, ani ne před osmdesáti lety se snažili jeden druhého zastřelit, propíchnout a rozbombardovat. A je naprosto jasné, která z těchto aktivit je zábavnější na hraní a na koukání. Uvítejme tedy s radostí War in the Pacific, velké rozšíření Battlefieldu V, které už za několik dní přenese střílečku z dílny DICE do tichomořských dálav.

Seznam her s ray tracingem se rozrůstá na 20 titulů. V čele je Minecraft

Kromě očekávané RPG pecky Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dostanou podporu ray tracingu i další hry. Nvidia na Gamescomu potvrdila Minecraft, Dying Light 2 nebo SYNCED: Off-Planet. Některé z dříve oznámených titulů mají navíc na veletrhu svá hratelná dema, kde lze vidět ray tracing v pohybu. Že by patch pro Wolfenstein: Youngblood nebyl zas tak daleko?

Bleskovky

  • 23. 4. 16:00 - DICE končí s podporou Battlefieldu V. Červnový update má být tím úplně posledním s novým obsahem.

  • 7. 3. 2019 - Battle royale mód Firestorm by měl do Battlefieldu V dorazit každou chvíli.

  • 13. 2. 2019 - Battlefield V s posledním updatem konečně podporuje DLSS anti-aliasing, pomůže ray tracingu.

  • 6. 12. 2018 - EA nabízí Battlefield V za polovinu ceny majitelům Battlefieldu 1 a 4.

  • 30. 11. 2018 - Pokud si chcete na týden vyzkoušet Battlefield V, stačí se dnes ozvat EA podpoře na Twitteru.

  • 28. 11. 2018 - Battlefield V týden po vydání pořídíte za 30 dolarů.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
19. listopadu 2018
Recenze