Dying Light: The Following
Věková dostupnost

Dying Light: The Following

Články

Techland spouští digitální distribuci Gemly - nejen pro své vlastní hry

Možná jste minulý měsíc pochytili Patrikův článek o trochu překvapivé skutečnosti, že dva roky starou zombie hru Dying Light v příštích dvanácti měsících rozšíří 10 nových DLC zdarma. A první z nich s názvem Reinforcements už vyšlo. Do nemrtvými zamořeného města přidává elitní vojenskou jednotku vybavenou nejmodernějšími zbraněmi. Pokud se vám podaří ulovit dost jejích členů, získáte za odměnu nový skin. Ale co je ještě zajímavější – vývojáři ze studia Techland zároveň představili novou distribuční platformu s názvem Gemly.

Dark Souls III, Uncharted 4, Blade & Soul a další - přehled recenzí

Průměrná Quantum Break, výborná Grim Dawn, pěkná, ale tupá Adrift, očekávaně těžká Dark Souls III nebo graficky a příběhově skvělá Uncharted 4. Za poslední týdny vyšla celá řada her v celém kvalitativním spektru, což znamená, že jsme také recenzovali celou řadu her. Jak jsme je hodnotili, najdete v následujícím přehledu.

Vychází Dying Light: The Following, sledujte nový příběhový trailer

Romantickou idylu krajiny zalité zlatavým svitem zapadajícího slunce protíná povědomé chrčení – zombie se blíží, protože dnes vychází datadisk The Following pro Dying Light. K dispozici je jak samostatně, tak i v rozšířené edici v balení s původní hrou (viz článek s detaily). Vydání samozřejmě doprovází i trailer.

Nightmare mód pro Dying Light odhaluje své zrádné nástrahy

Komunitní manažer Techlandu pro Dying Light osvětluje hráčům zákoutí nadcházejícího patche a představuje nový stupeň obtížnosti Nightmare. Jím komentované video Survive the Nightmare varuje před nepromyšlenými akcemi a nabádá k útokům ze zálohy. Především ale ukázka předvádí to, v čem je nová obtížnost specifická.

Dying Light: The Following vás nechá opečovávat vlastního čtyřkolového miláčka

Jednou z velkých novinek datadisku Dying Light: The Following bude možnost řídit svou vlastní terénní buggynu. Tedy, nejen řídit, ale především se o ní starat, vylepšovat jí a opečovávat ji s nadšením sběratele vozidel – ať už je zombie apokalypsa a nebo ne. Co vše můžete se svým novým prostředkem vyvádět vám vysvětlí video, které najdete uvnitř článku. 

Techland rozšiřuje moderské nástroje Dying Light a navrch přidává kooperaci a PvP

Polské vývojářské studio se i po roce aktivně věnuje dalšímu vývoji své zombie akce Dying Light a nově tak mohou hráči řádit ve svých světech s živými hráči v kooperaci či proti sobě. To se týká bohužel jen PC verze, neboť se jedná o rozšíření týkající se pouze map vytvořených přímo hráči a nabídku lze tudíž využít pouze v rámci Workshopu na Steamu.

Bleskovky

  • 8. 7. 2016 - Techland vydal nový update (v1.04) pro hru Dying Light: The Following.

  • 17. 3. 2016 - První komunitní mise pro majitele Dying Light: The Following je tady - podaří se hráčům během víkendu přejet 5 milionů zombie? Pokud ano, čeká je odměna ve formě pozlaceného laku pro buginu.

  • 13. 2. 2016 - Za deset milionů dolarů si můžete zakoupit speciální edici Dying Light: The Following, která vám např. zajistí šanci zahrát si v připravované filmové adaptaci.

  • 26. 1. 2016 - Seznam 10 trofejí hry Dying Light: The Following.

  • 25. 1. 2016 - Rozšíření Dying Light: The Following poběží ve stejném rozlišení jako základní hra.

  • 12. 1. 2016 - Video: Prvních 16 minut z DLC Dying Light: The Following.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
6. května 2016
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Datum recenze:
24. listopadu 2022
Recenze