Deus Ex: Mankind Divided
Věková dostupnost

Deus Ex: Mankind Divided

Články

PlayStation Plus nabídne v lednu poslední Deus Ex a Batmana od Telltale

Sony se v novém roce rozhodla šlápnout na pedál, a tak v rámci PlayStation Plus přináší v lednu víc než solidní hry. Leitomotivem leda jsou zachmuření hrdinové, protože obě „hlavní“ hry pro PlayStation 4 mají v hlavní roli málomluvného strážce zákona. 

Praha v Deus Ex: Mankind Divided skýtá zábavu pro všechny druhy hráčů

Deus Ex: Mankind Divided byl sice přijat spíše vlažněji než jeho předchůdce. Jestli však něco stojí za pochvalu, pak to je zdejší Praha. Mix cyberpunkové atmosféry, důvěrně známých kulis a variability byl pozoruhodný zejména pro tuzemského hráče. O herním designu cyberpunkově-archaické Prahy se na letošním GDC rozmluvil Sylvain Douce (podílel se také na Remember Me a I Am Alive) z Eidos Montreal.

Fight Club #352: Bětka Force

V dalším dílu našeho Fight Clubu, tentokrát už s pořadovým číslem 342, se objevil vzácný host v podobě Bětky Trojanové, kterou doprovodili Petr Poláček, Adam Homola a Pavel Dobrovský v roli moderátora. Podívali se třeba na situaci kolem Hitmana, kterého Square Enix nechali ve vlastnictví IO Interactive, respektive samotné situaci Square Enixu, jehož šéf Josuke Macuda byl překvapivě sdílný.

To nejlepší z Games.cz - Překvapení od Ubisoftu

Na mikrotransakce usedl prach, zatímco my v redakci doháníme poslední resty a snažíme se hrát všechno, co jsme během roku nestihli. Než nás stihne vánoční stres. Mezitím nás ale dokázal třeba takový Ubisoft velice příjemně překvapit, když z čista jasna vydal dříve neoznámenou experimentální hudební hru Ode. Ta se objevila bez oznámení, bez propagace a je stejně kouzelná, jako zajímavá. Vedle toho nás ještě potěšily zatím nepotvrzené spekulace o dalším velkém Devil May Cry a náznak od Square Enixu, že Deus Ex ještě neřekl poslední slovo.

Square Enix ještě Deus Ex nepohřbil, ale momentálně má přednost Marvel

Se značkou Deus Ex to nevypadá poslední měsíce nejlíp. Jakkoliv byl zatím poslední díl Mankind Divided povedenou hrou, nepřinesl oproti Human Revolution mnoho změn, a to se projevilo i na vlažných prodejích. Ze zákulisí se ozvaly hlasy, že jej ukládají k ledu. Šéf firmy Josuke Macuda teď vysvětluje, že Deus Ex rozhodně není mrtvá značka, ale musí přijít jeho čas.

Bleskovky

  • 20. 3. 2019 - Xbox Game Pass zítra rozšíří Deus Ex: Mankind Divided a What Remains of Edith Finch, za týden přibude Vampyr.

  • 28. 12. 2017 - Členové PS Plus programu obdrží v lednu Deus Ex: Mankind Divided (PS4), Batman: The Telltale Series (PS4), StarBlood Arena (PSVR), Sacred 3 (PS3), Book of Unwritten Tales 2 (PS3), Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PSV) a Uncanny Valley (PSV / PS4) . (+ vi

  • 27. 12. 2017 - Nepotvrzeno: Součástí lednové nabídky her rozdávaných v rámci PS Plus programu bude Batman: The Telltale Series a Deus Ex: Mankind Divided.

  • 25. 10. 2017 - Do zítřejšího večera si můžete na STEAMu zdarma zahrát plnou hru Deus Ex: Mankind Divided. A pokud se vám zalíbí, lze ji do 27. října zakoupit za 12,5€ (= 75% sleva).

  • 6. 9. 2016 - Britský žebříček prodejnosti 35. týdne roku 2016: 1. Overwatch, 2. Deus Ex: Mankind Divided, 3. World of Warcraft: Legion.

  • 31. 8. 2016 - Britský žebříček prodejnosti 34. týdne roku 2016: 1. Deus Ex: Mankind Divided, 2. F1 2016, 3. No Man's Sky.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
28. srpna 2016
Recenze