Days Gone
Věková dostupnost

Days Gone

Články

Herní sál Computer Hall na Comic-Conu nabídne exkluzivního Iron Mana a další novinky

Už tento víkend od 7. do 9. února se v pražském O2 universu otevřou brány prvního českého Comic-Conu. A kromě slavných herců, se kterými se na místě můžete vyfotit a odnést si jejich autogram, můžete zavítat i do oblasti dedikované hrám všeho druhu. Na místě nebudou chybět novinky – ať už vydané, nebo teprve chystané – od společností Sony, Microsoft a Nintendo.

Jak hodnotí ve světě – Days Gone

Nejnovější exkluzivita pro PlayStation 4, tentokrát z prostředí motorkářů, Oregonu a záplavy nakažených, je venku. A s ní jsou venku i recenze, které jsou v tomto případě velmi rozporuplné. Patrik Days Gone přihrál sedmičku, ve světě ale sbírají všechna možná hodnocení, od trojky po 98 %. Vybrali jsme z nich ty nejzajímavější verdikty, které si můžete přečíst na jednom místě v našem článku.

Základní tipy pro přežití v Days Gone

O Days Gone by se toho dalo napsat opravdu hodně, protože je zde obsahu na rozdávání. Minimálně zpočátku se dá snadno ztratit v mnoha systémech hry a stejně tak snadno se dá leccos přehlédnout, na něco zapomenout a nedomyslet dlouhodobější následky některých činů. Objevování toho všeho s tím, že se občas spálíte, je jistou formou zábavy, ale pokud nechcete dělat některé chyby a tápat, možná vám pomůže několik základních rad.

Redakční pokec - Days Gone

Sony vytáhla z rukávu další exkluzivitu pro PlayStation 4 a zase se má čím chlubit. Days Gone sice kvalit God of War či Spider-Mana nedosahuje, ale stejně jde o velice dobrou hru, u které se můžete bavit desítky hodin. Patrik vám už v recenzi vysvětlil všechno podstatné, ale měl toho tolik na srdci, že si s Adamem (který Days Gone taky hrál) sedli a skoro hodinku o hře pokecali.

GamesPlay – hrajeme podruhé Days Gone

Hodinu z hraní očekávané PS4 exkluzivity Days Gone jsme vám ukázali v úterý, ale tehdy jsme byli omezení výběrem lokace, délkou stopáže i nemožností hru jakkoliv hodnotit. Ve chvíli, kdy spustíme dnešní živé vysílání, bude už po embargu. To znamená, že bude venku recenze i náš redakční pokec, ve kterém hru zhodnotí Patrik spolu s Adamem ve výživném rozhovoru. V druhém GamesPlayi si můžeme bez omezení ukázat další části hry a uslyšíte dojmy i třetího člena naší redakce.

GamesPlay – hrajeme Days Gone

Konečně je zde dlouho očekávaný týden. Týden, ve kterém vychází exkluzivita PlayStationu 4 Days Gone. Hra oficiálně vychází v pátek, recenze, na které momentálně pracuje Patrik, vyjde ve čtvrtek, ale video jsme mohli natočit ještě o pár dní dřív. Tak jsme také učinili a přinášíme vám kratší, i když vydatný GamesPlay.

Bleskovky

  • 16. 4. 12:00 - Bloodborne ani Days Gone na PC zatím nevyjdou, Sony vyvrací drby způsobené francouzským Amazonem.

  • 5. 9. 2019 - Days Gone dostanou 13. září mód New Game Plus a další úrovně obtížnosti.

  • 25. 4. 2019 - Motorkářský survival Days Gone se během června dočká DLC zdarma.

  • 13. 2. 2019 - Nový trailer na motorkářskou zombie akci Days Gone ukazuje svatbu Deacona a Sarah ještě před nákazou.

  • 19. 9. 2018 - Sony na Tokio Games Show přiveze Death Stranding, Dreams, Sekiro: Shadows Die Twice nebo Days Gone.

  • 14. 6. 2018 - Plýtvání střelivem v titulu Days Gone se může hráčům vymstít.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
71/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
25. dubna 2019
Recenze