Dark Souls: Remastered

Dark Souls: Remastered

Články

LEVEL #305: Hurá na světlo!

LEVEL #305 je tady

Switch verze Dark Souls vyjde v říjnu, slíbený Steep nikdy

Říjen sice není léto, ale lepší pozdě nežli později. Řeč není o ničem jiném než o Dark Souls: Remastered pro Switch. Vydání hry jsme očekávali společně s dalšími verzemi, které vyšly na PC, PS4 a Xbox One už v květnu. Nakonec se dočkáme až 19. října, kdy se vedle hry samotné dostane na trh také figurka amiibo Solaire of Astora.

GamesPlay - pokus o speedrun Dark Souls: Remastered s panem Dortem

Kdy že jsme tenhle speedrun slíbili? To kdybychom si pamatovali. Naštěstí se teď můžeme elegantně vymluvit, že jsme vlastně čekali na remasterovanou verzi původních Dark Souls. Ta konečně vyšla a dopadla docela dobře (recenze). Hozenou rukavici od From Software jsme tak nemohli nezvednout. Hned poté jsme zvedli telefon, zavolali pana Dorta a voilà, speedrun je tady.

Vychází remaster Dark Souls, PC hráči varují před hackery i neopravenými bugy

Na PlayStation 4 a Xbox One dnes vychází Dark Souls: Remastered. PC verze vyšla oproti plánu už včera a chystá se ještě verze hry pro Switch, kterou vydavatel nedávno odložil z května na léto. Remasterovaná verze hry se může pochlubit několika novotami, nicméně navzdory všem snahám vývojářů je řada hráčů nespokojená.

Nové hry, které vyjdou v příštím týdnu

S blížícím se koncem května jako by se herní průmysl opět roztáčel do vyšších obrátek. Důkazem je i nový týden, který přináší několik titulů, které pokrývají široké spektrum žánrů a témat. Je libo historickou realtime strategii? Nebo snad výlet do světa Elder Scrolls? Případně se vrhnout do víru střetu mezi lidmi a androidy v budoucnosti a nebo se naopak vydat do minulosti v remasteru jednoho kultovního akčního RPG? Seznam nových her, které vyjdou v příštím týdnu pro vás jako vždy připravil Honza Vondrášek.

Nintendo Switch letos čeká i tenis s Mariem, plošinovka Kirby, Donkey Kong a spoustu dalších

Delší dobu spekulovaný „pořad“ Nintendo Direct dnes konečně dorazil. Je tedy kratší, než bývá zvykem, ale o to víc je plný zajímavých novinek. Až na pár výjimek (jako třeba oznámení Dark Souls Remastered) se všechny týkají konzole Switch a toho, co na ní letos vyjde.

Bleskovky

  • 30. 5. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 21. týdne roku 2018: 1. Detroit: Become Human, 2. State of Decay 2, 3. Dark Souls Remastered.

  • 3. 5. 2018 - Dark Souls Remastered poběží na PS4 Pro v rozlišení 3200 X 1800 při 60 fps, podporu HDR nenabídne.

  • 3. 5. 2018 - Test sítě pro PS4 a Xbox One verzi hry Dark Souls: Remastered proběhne 12. a 13. května, vždy od 3:00 do 9:00. Zapojit se může každý, kdo má zájem.

  • 25. 4. 2018 - 50% slevu na nákup Dark Souls Remastered obdrží všichni majitelé původní verze Dark Souls: Prepare To Die Edition. (+ gameplay trailer, systémové požadavky)

  • 18. 4. 2018 - Switch verze hry Dark Souls Remastered vyjde až v létě 2018.

  • 4. 4. 2018 - Společnost Bandai Namco oficiálně oznámila, jaké změny nabídne Dark Souls Remastered oproti původní verzi hry.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
25. května 2018
Recenze