Crysis 2
Věková dostupnost

Crysis 2

Články

Remasterovaná trilogie Crysis se připomíná launch trailerem

Zopáknete si cestu elitních vojáků?

Oficiální tweety naznačují možný remaster Crysis 2

Vsadí Crytek na jistotu místo něčeho nového?

Šance na zachování online multiplayeru v Battlefield a Command & Conquer hrách stále žije

„Už sem řek, po žních jdeš off-line,“ zahřímala EA a oznámila padesátce svých titulů, že od konce června letošního roku přijdou o podporu online multiplayeru a některé z nich na to konto definitivně upadnou v zapomnění. Jiné se však na vlnách internetu udrží díky alternativnímu řešení buď od fanoušků nebo služeb od třetích stran. EA tak jako další firma v řadě reaguje na již dříve anoncované uzavření serverů služby GameSpy, kterou pro realizaci multiplayeru ve svých hrách používala celá řada firem včetně Nintenda. Jaké hry od EA konkrétně se na konci června ponoří do digitální tmy?

Grafiku Crysis 3 si detailně nastavíte hned od startu

Hardwarové nároky Crysis 3 už jste si se vší pravděpodobností včera proletěli a porovnali se svým strojem, takže je vám jasné, jestli od Ježíška máte žádat novou komponentu, nebo jste v klidu a nic dokupovat nemusíte. V návaznosti na včerejší informace navíc EA a Crytek upřesnili, jak to bude s možností nastavit si u PC verze celou řadu grafických a jiných detailů, s čímž byl třeba u Crysis 2 čerstvě po vydání docela problém. V Crysis 3 už by s tím ale neměl být problém, jak uvádí PC Gamer.

Bleskovky

  • 29. 10. 2015 - EA Origin nabízí až 70% slevu na vybrané tituly. V akci naleznete např. Dragon Age Inquisition (20$), Battlefield Hardline (20$), Crysis Trilogy (25$) či Mass Effect Trilogy (15$).

  • 14. 4. 2014 - Potvrzeno: Spolu s vypnutím GameSpy (31. května) zanikne i multiplayer PC verze Crysis a Crysis 2.

REMAKE

Crysis Remastered Trilogy
8/10
Crysis Remastered Trilogy
Akční
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X, PlayStation 5, Xbox Series
15. říjen 2021
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
25. března 2011
Recenze