Chivalry 2
Věková dostupnost

Chivalry 2

Články

Agatha, nebo Řád? V Chivalry 2 budete šermovat o království

Chivalry: Medieval Warfare je středověká mlátička, která se díky snadno pochopitelnému systému šermování a vesele přehnané brutalitě uchytila na mnoha počítačích po celém světě. Nyní se na vydání pomalu chystá druhý díl, v němž opět půjde o to samé: zvítězí červení, nebo modří? Tedy pardon: Řád zednářů, nebo království Agatha?

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

TOP 10 nejhezčích obrázků (a galerií) z E3 2019

Po nejlepších trailerech musí nevyhnutelně přijít i nejlepší obrázky. Druhá důležitá věc z celé E3 pro ty, kteří nejsou přímo na výstavišti a nemají možnost si alespoň některé tituly vyzkoušet na vlastní kůži. Letos se toho urodilo obzvláště hodně, proto jsme pro vás vybrali ty nejhezčí a nejstylovější obrázky z celé E3.

Brutální středověk se vrací v Chivalry 2

Pokud chcete někomu useknout ruku válečnou sekyrou, slyšet, jak bolestně skučí a bláznivě se u toho chechtat, a pokud se zároveň chcete vyhnout odnětí svobody, asi pro vás neexistuje lepší destinace než krvavá středověká řežba Chivalry: Medieval Warfare. Jenže ta už je přece jen nějakých pár let stará a maličko rezaví, takže je pravý čas na pokračování – Chivalry 2.

Bleskovky

  • 11. 6. 11:30 - Chivalry 2 nabídne crossplay, jaký jste ještě neviděli