Broken Sword: The Angel of Death
Věková dostupnost

Broken Sword: The Angel of Death

Články

Punkové roky Charlese Cecila - rozhovor s hlavním mozkem série Broken Sword

Hravé. Jinak se nedá povídání s autorem Broken Sword Charlesem Cecilem popsat. Zatímco vlny Jaderského moře šplouchají na vývojářskou konferenci v chorvatském Splitu, noří se do vzpomínek na své úplné začátky a plynule od nich přechází k prvním výhrám, ale i prohrám až do současnosti. Dekády strávené na videoherním poli popisuje s jemným britský humorem a odstupem. 

Tvůrci Broken Sword slaví čtvrtstoletí existence vydáním kolekce svých her se spoustou bonusů

Klíčoví lidé ze studia Revolution Software včetně Charlese Cecila hovoří ve videu v článku o vývoji svých největších klasik. Důvodem je oznámení Revolution 25th Anniversary Collection – sbírky všech významných her studia za jeho pětadvacetiletou existenci. Balík obsahuje kompletní sérii Broken Sword (včetně Director’s Cut prvního dílu a remasterovaného dílu druhého), Lure of the Temptress, Beneath a Steel Sky či In Cold Blood.

Zlomený meč zbrocený svatou krví

U příležitost aktuálního vydání druhé části pátého dílu legendární adventurní série Broken Sword jsme sáhli do archivu magazínu LEVEL a z jeho 237. čísla jsme vytáhli velké téma Petra Ticháčka, které pojednává o kopiích a originálech příběhů o Svatém Grálu. Pokud si tedy chcete o víkendu dopřát pořádně rozmáchlý výlet do historie, jste na správné adrese. A jestli vám to nebude stačit, můžete si koupit aktuální LEVEL 241, ve kterém najdete řadu dalších obdobných témat.

Broken Sword 4: The Angel of Death

Chyběl vám u posledně oznámeného nového pokračování adventurní série Broken Sword nějaký ten podtitul? Máte ho mít.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
25. září 2006
Recenze