zavřít

Broken Sword 4: The Angel of Death

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chyběl vám u posledně oznámeného nového pokračování adventurní série Broken Sword nějaký ten podtitul? Máte ho mít.

Společnost THQ dnes totiž oznámila, že čtvrtý díl epického dobrodružství pro PC, vyvíjený studiem Revolution Software, se bude jmenovat Broken Sword: The Angel of Death. To zní dobře, co říkáte?

Každopádně, Broken Sword: The Angel of Death vyjde až v létě 2006. Až v té době se budete moci opět vžít do role hrdiny jménem George Stobbart, který se ocitne na stopě temných záhad dávno zapomenuté historie. Odkrytí hanebného spiknutí bude mít za následek opětovné vzplanutí letitého sváru mezi dvěma nejmocnějšími světovými frakcemi a odhalení tajemství, kvůli kterému spolu tajně válčily celá tisíciletí. To tajemství George dovede k bolestnému a hořkému konci. Ostatně o tom, že půjde o jeho opravdu poslední dobrodružství, jste se mohli dočíst už dříve.

George se zamiluje do krásné a tajemné Anny Marie, jejíž náhlé a naprosto záhadné zmizení jej vtáhne do zoufalého závodu s časem. Musí najít jakýsi starověký artefakt, který je schopen ohromné destrukce. Jediným vodítkem, jímž George disponuje, je starý rukopis, o němž se říká, že má nějakou souvislost s "mfkzt", s mystickou substancí, která leží kdesi zapomenuta už po dva tisíce let. Naneštěstí pro George to vypadá, že svět potřebuje opět zachránit. A vy máte možnost nyní shlédnout první oficiální trailer a navštívit oficiální stránky.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.