BOILING POINT: ROAD TO HELL
Věková dostupnost

BOILING POINT: ROAD TO HELL

Články

Specifika slovanské hry aneb výrazný styl východní Evropy

Jsou východoevropské hry stejné jako ty „ostatní“? Na první pohled možná ano. Na druhý? Na druhý se zdá, že si obyvatelé států, kteří prožili část své moderní historie za Železnou oponou, vytvořili celkem svérázný pohled na svět, který se odráží třeba v tom, jak dělají své hry. Nevěříte? Tak si vezměte třeba Dragon Age a Zaklínače, potažmo jejich druhé díly. A neporovnávejte je z hlediska kvality, ale podle toho, jakým způsobem se vyjadřují a co zdůrazňují.

Boiling Point (dříve Xenus) hotova

Fanouškovské stránky dlouho očekávaného akčního RPG Boiling Point: Road to Hell (dříve Xenus) prý obdrželi přímo z Atari zprávu, že je tento titul z dílny vývojářského týmu Deep Shadows již hotov a do obchodů dorazí 20.

Akce Boiling Point (Xenus) pod drobnohledem

Příznivci akčních her mohou v druhé polovině tohoto roku očekávat vydání dlouho očekávaného titulu s názvem Boiling Point: Road to Hell (dříve Xenus).

Boiling Point: Road to Hell (dříve Xenus)

Už to budou pomalu tři roky od doby, kdy se na našich stránkách objevila první informace o hře, která dostala název Xenus.

Xenus (Boiling Point) - rozhovor

Akční RPG Xenus od tvůrců Codename: Outbreak vás zavede do drsného prostředí drogových magnátů v Kolumbii, kde budete za pomoci vozidel pátrat na 650 kilometrech čtverečních po své zmizelé sestře.
Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
31. května 2005
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
9. září 2005
Recenze